Moc krásná dovolená i když jsme nevyužili žádné nabídky na výlet( měli jsme 4leté dítě),tak počasí nám vyšlo naprosto luxusně, azuro, nikde mráček. Pouze jeden den trochu foukalo, tak jsme si užili i nějakou tu vlnku a pohoupali se, ale jinak pro děti bezpečná hloubka, žádný vítr a obr vlny, písek. Využili jsme možnosti půjčení šlapadla a vřele doporučuji. Pohled z moře na hory a pobřeží stojí za to. Čekali jsme klidnou dovolenou bez diskoték a ruchu velkých letovisk a to se nám splnilo. Nakoupit bylo také kde, ale žádné dlouhé promenády se spoustou stánků zde nečekejte. Je to opravdu malá vesnička s pár tavernami u pobřežní promenády, dvěma supermarkety a to je asi vše. Nám stačilo. Bez dětí se dá určitě vyjít do hor a kolem moře na cyklostezky a další pláže. Jediné mínus bylo asi dlouhé čekání na odlet. Odlétali jsme v 11hod a od apartmánů odjížděli už v šest, takže na letišti jsme čekali skoro čtyři hodiny. No vydržet se to dá, ale nepotěší. Ale to už k cestování patří. Jinak mi nezbývá než chválit a pokud vám nevadí, že nemáte moře hned u nosu a rádi se projdete, tak vám klidné umístění apartmánů nabízí pohodovou dovolenou.
PlážPláž čisťounká, písčitá, ale bohužel nikde ani jeden odpadkový koš, tak ani nechápu, jak je možné, že se neobjevily nikde odpadky. Asi si je všichni, tak jako my, nosili na apartmán. :)
Škoda jen té přemíry slunečníků a bohužel i ceny za lehátko pod nimi . Neuvěřitelných 20 euro za jedno. Místa na vlastní už moc nezbývalo, ale vždycky se nějaké místečko našlo. Slunečník jsme pořídili za 6euro v supermarketu. Voda po krajích pláže studená, vytékají tam prameny z hor, ale uprostřed je teploučká. Městskou pláž jsme nevyužili, je dost daleko a měli jsme sebou malé dítě. I na bližší pláž Kalogria je to přes olivový háj po 50 schodech asi 350m. Ale stačilo nám asi 8min.Pro děti super koupání, voda po kolena snad sto metrů. Užili jsme si to.
StravaStravovali jsme se sami. V blízkosti Supermarket, kde koupíte vše od mléka, pečiva až po slunečník.
UbytovanieNaprosto úžasné, pravidelný úklid, vše vyleštěno, nikde smítko. Takovou čistotu jsme zatím za deset let, co jezdíme do Řecka neviděli. Velký prostorný apartmán s kuchyňkou( vybavení jako všude 2kastroly, pánev),plus dáváme rychlovarné konvici a toustovač jako bonus. Koupelna nad očekávání velká, vše čisťounké. Velká lednice s mrazákem, také oceňujeme, většinou bývá malá a bez mrazící části. Plochá televize s možností usb připojení, wifi zdarma. Obrovské skříně, takže se nikde nic neválelo i kufry se do nich daly. Nejluxusnější byly zasunovací síťové dveře, takže ani komáři neměli šanci.Celkově jedno z nejlepších ubytování v Řecku jaké jsme zažili.
SlužbySlužby co se týká úklidu nadstandartní. Je vidět německá preciznost majitelky. Opravdu se vše lesklo. Výměna povlečení a ručníků a úklid 2x za pobyt-deset dní. Vynesení košů a doplnění toaletního papíru obden. Příjemní a ochotní splnit každé přání. Jiné služby jsme nevyužili.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate