Vila Anaxos View Hodnotenie: 4/5 Grécko, Lesbos
Dana M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Dana M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Taťjana C.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dojem z dovolené - podle informací získaných před dovolenou, jsem nabyla dojmu, že je Lesbos krásný ostrov. Bohužel mé očekávání nebylo naplněno. Nenašla jsem v blízkosti jedinou hezkou pláž. Nejhezčí byla na jihu ostrova vzdálena 70 km od ubytování, nejbližší město Petra bylo zajímavé jen chrámem na skále. Ostatní města byla bez života . Projeli jsme celý ostrov. V Řecku jsem byla na mnoha ostrovech, ale Lesbos již nikdy.
Dojem z dovolené - podle informací získaných před dovolenou, jsem nabyla dojmu, že je Lesbos krásný ostrov. Bohužel mé očekávání nebylo naplněno. Nenašla jsem v blízkosti jedinou hezkou pláž. Nejhezčí byla na jihu ostrova vzdálena 70 km od ubytování, nejbližší město Petra bylo zajímavé jen chrámem na skále. Ostatní města byla bez života . Projeli jsme celý ostrov. V Řecku jsem byla na mnoha ostrovech, ale Lesbos již nikdy.
Lidí na plážích velmi málo, bohužel první čtyři a poslední 3 dny byl velký vítr a po celou dobu poměrně studené moře.
pláže byly jako na sklonku sezóny- plné cigaretových nedopalků.
Strava byla pestrá, byla však málo teplá, spíše vlažná.
UbytovanieUbytování bylo velmi pěkné, krásné vilky a pěkné místo, zahrada udržovaná.
SlužbySlužby hotelu dokonalé.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nejklidnější dovolená mého života,balzám na nervy.U bazénu i na pláži volno,služby Ok.V tomto období chladnější
moře,prý jsou zde v tomto období chladné proudy a moře je teplé až v září.Počasí super.
Nejklidnější dovolená mého života,balzám na nervy.U bazénu i na pláži volno,služby Ok.V tomto období chladnější
moře,prý jsou zde v tomto období chladné proudy a moře je teplé až v září.Počasí super.
Pláž pouze malá,malá hloubka,ale pro malé děti ideální.Za většími plážemi bylo nutno se vydat do okolí,např.Petra 15 min
chůze .
Snídaně v pohodě.Na večeře chodilo pár lidí,byl výběr tomu odpovídající,ale strava velice chutná,vždy jsme se dobře
najedli.
Ubytovaní pěkné,prostorné pokoje
SlužbySlužby hotelu standartní.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 720 € za os.
Jaromír Chudoba
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lubomír Kováč
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Kvalita nabízených služeb odpovídala ceně i popisu v nabídce CK.
S úrovní jsem byl spokojen.
Kvalita nabízených služeb odpovídala ceně i popisu v nabídce CK.
S úrovní jsem byl spokojen.
Každý preferuje neco jiného. V okolí letoviska Anaxos je dobrý výběr.
StravaKdyž nejdete tu správnou tavernu - výborná.
UbytovanieUbytovbání bych hodnotil jako velmi dobré, s dobrou komunikací s příjemnými a ochotnými majiteli studií Elpis.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Hana Michlová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Písečná, čistá, možnost lehátek v kteroukoliv hodinu.
UbytovanieUbytování v apartmánech Elpis výborné. Paní Radka se o hosty vzorně starala, byla pozorná a ochotná vždy ihned pomoci. Nic pro ni nebylo po celý den problémem. Patří jí velké díky za zpříjemnění pobytu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jiří Boubín
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
velká spokojenost s místem pobytu, velmi klidné a atraktivmí prostředí, skutečně ostrov, který není tak zasařený turismem
velká spokojenost s místem pobytu, velmi klidné a atraktivmí prostředí, skutečně ostrov, který není tak zasařený turismem
pláž ok, malé množství lidí, voda čistá
Stravasnídaně dle našich představ, večeře v tavernách - řecké speciality nemají chybu
Ubytovaniepokoj byl velmi příjemný a klidný, udržování čistoty ok
Službyslužby hotelu bez závad, milý personál
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Kateřina Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Marta Sklenářová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Štefan Kaffan
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hana Drexlerová
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pavlína Dytrichová
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkova spokojenost s pobytem.
Celkova spokojenost s pobytem.
Cista plaz, lehatka byly v cene, pokud jsme si na baru u restaurace objednali piti.
UbytovanieUbytování bylo uplne v poradku, pokoje a koupelna, vsechno velke. Pan, ktery se o to staral byl velice prijemne. U bazenu byly lehatka. Vsechno fajn. Vybaveni v kuchyncce dostacujici. Kousek od ubytovani je pekarstvi, kde je mozne koupit kazde rano pecivo. V okoli jsou skvele restaurace pro stravovani.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Hana Lengenyová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Predem bych chtela napsat, ze recenze nepisi nikdy a nikde, ale z tohoto mista jsem byla opravdu zklamana a mozna maji moznost neco zmenit a zlepsit.
Na hotel jsme prijeli kolem 22:00, vlastne nam autobus zastavil na zastavce a k hotelu jsme dosli cestou, kterou nam popsala delegatka (nenamahala se jit s nami). Pokoje by mohly mit lepe vybaveny, situovany, ale je to trihvezdickovy hotel, takze zadny luxus. Celkovy dojem je ten, ze uz Recko opravdu videt nepotrebuji. Nase pani delegatka, byla na jinem hotelu, coz bylo i dost neprakticke. Informace, kdyz uz nejake mela, tak spatne, nejlepsi bylo, si zjistit a zaridit vse sam. Treba prodlodlouzeni pobytu nam rikala do 16:00 za poplatek 20€, ale ve skutecnosti jsem mluvila s majitelem a ten mi rekl, ze maximalne do 14:30 za 15€, kvuli uklidu pokoju. Tak jsme ve 14:30 opustili pokoj a cekali dve hodiny na autobus, velka casova rezerva tohle!
Delegatka, ktera nic nezaridila, nic nevedela a jeste na nas zapomela na letisti pri odletu, kdyz nam rekla, ze mame pockat nekde a prijde pro nas, ale uz neprisla.
Predem bych chtela napsat, ze recenze nepisi nikdy a nikde, ale z tohoto mista jsem byla opravdu zklamana a mozna maji moznost neco zmenit a zlepsit.
Na hotel jsme prijeli kolem 22:00, vlastne nam autobus zastavil na zastavce a k hotelu jsme dosli cestou, kterou nam popsala delegatka (nenamahala se jit s nami). Pokoje by mohly mit lepe vybaveny, situovany, ale je to trihvezdickovy hotel, takze zadny luxus. Celkovy dojem je ten, ze uz Recko opravdu videt nepotrebuji. Nase pani delegatka, byla na jinem hotelu, coz bylo i dost neprakticke. Informace, kdyz uz nejake mela, tak spatne, nejlepsi bylo, si zjistit a zaridit vse sam. Treba prodlodlouzeni pobytu nam rikala do 16:00 za poplatek 20€, ale ve skutecnosti jsem mluvila s majitelem a ten mi rekl, ze maximalne do 14:30 za 15€, kvuli uklidu pokoju. Tak jsme ve 14:30 opustili pokoj a cekali dve hodiny na autobus, velka casova rezerva tohle!
Delegatka, ktera nic nezaridila, nic nevedela a jeste na nas zapomela na letisti pri odletu, kdyz nam rekla, ze mame pockat nekde a prijde pro nas, ale uz neprisla.
Velice spinava, neuklizena. Je hodne videt, ze se o ni nikdo nestara, cely Lesbos zaplaveny plastama a spinou. V pisku na plazi vajgly, plasty, naplavenina z more jako jsou rasy atd..
StravaStrava byla prizpusobena pro stereotypni starsi typy. Snidane byly dobre, meli vyborny dzus pomerancovy. Vecere servirovana na stul v pohodli, ale pokud jste neco nejedl, tak smula, museli jsme se kazdy den vyptavat, co je k veceri. Myslim, ze i pro zamestnance hotelu by bylo lepsi udelat na papir rozpis nebo nejake menu, co je k veceri v dany den.
UbytovaniePo prijezdu na hotel jsme dostali pokoj s vyhledem do mistniho bistra a jelikoz to bylo v prvnim patre, tak nam videli az... Foto prikladam. Zadala jsem hned o vymenu jineho pokoje, ale meli plno. Nabidli mi, ze v pondeli bychom se mohli presunout, ale jelikoz jsme v utery odletali, tak to nemelo vyznam. Tudiz jsme si zaopatrili soukromi sami, na prevlikani, dekama prehozene pres balkonove zabradli.
Pokoj obycejny, na prespani dostacujici. Koupelna silena, zanedbana a mala, hlavne spchovy kout. Odpad tam taky nikdo necisti, takze prvni den jsme meli po vysprchovani potopu (z takoveho maleho kanalku, ktery je v koupelne na zemi) az do pulky pokoje. Fen samozrejme nebyl soucasti koupelny, jak se pise v popisku, ale rekla jsem si o nej, jen ten princip mi vadi. Kdyz se v popisku pise neco, melo by to souhlasit. Jinak by nebyl problem privezt si vlastni.
Pokojske neumi anglicky ani nemecky!!! Uplne absurdni je, aby me pokojska ,,vyhazovala” z pokoje. Sama jsem tu praci dlouhodobe delala, tak vim co a jak. Nicmene snidane byly do 10:00 a pokojske v 9:45 vesli rovnou do pokoje bez zaklepani a vubec je nerozhodilo, ze jsme v pokoji, tak jsem pani rikala, ze muze prijit za hodinu, ale nerozumela.. Nakonec jsme se nejak pochopily, ale asi ne uplne, jelikoz prisla znovu v 10:15 tentokrat i s kolegyni, ale ani ona neumela jiny jazyk nez rectinu, nezbyvalo nic jineho, nez to zopakovat a zavrit dvere. Na teto casti ostrova se vubec neridi heslem: Nas zakaznik, nas pan. Vymena rucniku a lozniho pradla probehla klasicky 3. den, prach se zde neutiral po celou dobu pobytu, koupelna byla asi jen vodou umyta, jelikoz byla porad spinava. V kuchynce bylo i par kousku nadobi, ktere jsme vyuzili, ale uz jsme si ho meli umyt take sami, jelikoz pokojske na to nadobi nesahli cely tyden a jar ani houbicka na pokoji nebyla. Celkovy dojem je jedna velka spina tento hotel. Ale v posledni den odjezdu jim nebylo trapne si rict o dysko.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Michaela W.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenou na Anaxosu doporučuji všem,kdo mají rádi klidné prostředi.Byli jsme moc spokojeni a vše proběhlo dle našeho očekáváni.
Dovolenou na Anaxosu doporučuji všem,kdo mají rádi klidné prostředi.Byli jsme moc spokojeni a vše proběhlo dle našeho očekáváni.
Cesta na pláž je fakt blizoučko.Odpovídá to těm 70 metrům co se píše.Je to betonová silnička.Za minutku jste u moře.Pláž byla úplně čistá,hrubý písek.My jsme chodili k moři tak na desátou hoďku a skori nikdo tam ješté nebyl.Nebylo tam vůbec přelidněno.Je tam dostatek lehátek se slunečníky,ale i dost místa,aby jste si dali svůj slunečnik.Za lehátka se neplatí.Stačí,když si u nich objednáte nějaký nápoj a jsou vaše....Do hoďky k vám přijde pán a zeptá se,co si dáte přinese vám to až pod nos.Pláž je klidná.Nechodí tam žádní nabízeči a nic vám nenutí.Voda byla chladnější,ale jen ze začátku.Moc přijemné osvěžení.Šnorchlování je úplně zbytečné,protože moře je průzračně čisté a neuvidíte ani rybku.No dobře..my dvě malé viděli...V moři jsme napočítali vždy tak do deseti lidí.Žádná hlava na hlavě...
StravaSe stravou jsme byli moc spokojeni.Ráno klasika:salám,plátkový sýr,marmeláda,vločky,ovoce,zelenina,vajíčka natvrdo...kava,čaj,džus...Mě moc chutnala jejich feta.Na obědy jsme si vždy zašli na pláži.Je tam dost taveren a určitě si každý vybere.Určitě je vyzkoušejte.Večeře jsme měli o třech chodech.Porce byly velké,že se to nedalo všechno sníst.Už předkrm nás tak nasytil,že se do nás hlavní chod sotva vešel.Chutnalo nám...
UbytovaniePokoj byl dostatečně velký a byl hezky vybaven.My si nevařilu,protože jsme měli polopenzi,která nám bohatě stačila.Ale kdo by si chtěl uvařit,tak kuchyňský koutek je vybyven dobře.Od dvouplotýnkového vařiče přes hrnce,hrnky,příbory,varnou konvici atd...Sprchový kout v koupelně byl akorát.Komáry jsme neměli vůbec,ale otevřený balkon jsme museli po chvilce zavírat,protože nám vadil dost velký hluk z projíždějících motorek tamní mládeže.A to jsme neměli pokoj směrem na ulici,ale s výhledem na moře...Paní uklízečky byly v pohodě a příjemné.
SlužbyV hotelu byli příjemní,ale přišlo mi,že je spíše zajímali holandští hosté......
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jiří B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Irena S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ludmila T.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Chtěla jsem vidět Lesbos, jednou stačí, vícekrát bych tam na dovolenou neletěla.
Chtěla jsem vidět Lesbos, jednou stačí, vícekrát bych tam na dovolenou neletěla.
Dostupnost k písečné pláži vyhovující, napočítáno 600 kroků. Služby na pláži dobré, ale pláž s místy velkým nepořádkem.
Dosti fouká od moře, vlny a nepořádek z moře, což je nevyhovující pro koupání.
Ubytování ve studiu Stella na dobré úrovni, byly jsme spokojeni.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Daniel Schlosser
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Přesto, že jsme zájezd kupovali ani ne 24 hodin před odletem, vše bylo perfektně zajištěno a zorganizováno a nebýt drobné chybky v zaslaných propozicích k odletu, které nás málem odeslaly na Samos, který jsem ve své neznalosti mylně považoval za letiště na Lesbosu:D, vše by bylo až nudně jednoduché.Takhle jsme si opravdové vzrůšo užívali od první minuty naší dovolené :) Bylo to celé skvělé a rádi bychom si to zopakovali.Děkujeme!:-)
Přesto, že jsme zájezd kupovali ani ne 24 hodin před odletem, vše bylo perfektně zajištěno a zorganizováno a nebýt drobné chybky v zaslaných propozicích k odletu, které nás málem odeslaly na Samos, který jsem ve své neznalosti mylně považoval za letiště na Lesbosu:D, vše by bylo až nudně jednoduché.Takhle jsme si opravdové vzrůšo užívali od první minuty naší dovolené :) Bylo to celé skvělé a rádi bychom si to zopakovali.Děkujeme!:-)
Městská klasika s typicky řeckým řešením vyvedení kanalizace, takže jsme se raději dopravovali kousek vedle na odlehlejší pláže:)
StravaStravovali jsme se po místních tavernách a bylo to Super!
UbytovanieUbytování odpovídá *** možná kvalitou materiálů a poskytovanými službami ještě kousek více.
SlužbyÚklid a výměna prádla na 1.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Tomáš T.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jan Burget
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Stálo to za ty peníze
Stálo to za ty peníze
vyborné až na mensí teplotu moře
Stravacelkově vyborné
UbytovanieVýborné
Službyvyborné
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jaroslava Roskotová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skvělá dovolená, výborná delegátka.
Skvělá dovolená, výborná delegátka.
Udržovaná, klidná pláž hned u hotelu, možnost využití stínu tamarišků, poplatek za lehátko 2,5 Euro. Naprosto čistá voda.
StravaPouze snídaně, 12 dnů stále stejná.
UbytovanieUbytování nejlepší z našich mnoha pobytů v Řecku.
SlužbySympatický, vstřícný personál, čistota.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jozefína K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anaxos je menší klidné městečko vhodné pro všechny věkové kategorie. Krásné romantické zapady slunce, malé tavernicky s dobrým jidlem a usluznym personálem. Dovolená úžasná , mely jsme štěstí na spolubydlící , staly se z nás kamaradi a moc jsme si to užili.
Anaxos je menší klidné městečko vhodné pro všechny věkové kategorie. Krásné romantické zapady slunce, malé tavernicky s dobrým jidlem a usluznym personálem. Dovolená úžasná , mely jsme štěstí na spolubydlící , staly se z nás kamaradi a moc jsme si to užili.
Plaz asi 450 metrů hezká procházka uličkami , na řecko celkem čistá, obsluha až na pláž k lehatku, za lehátka se zde neplatí pokud si dáte aspoň jeden drink tak můžete ležet celý den .
StravaStrava v okolních tavernach máte možnost výběru, česky napsané jidelnicky. Všude dostanete něco navíc.
UbytovanieProstorné pokoje klidné prostředí, naproti market , vedle úžasný kofii bar.Sice trochu dál od pláže ale nevadí.Majitelka Angela velmi vstřícná a hodná.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Pavel Mokroš
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
velmi příjemná dovolená
velmi příjemná dovolená
přístup do vody perfektní, velmi čistá voda, stačilo si objednat pivo či kávu a slunečník s lehátkem je tím na celý den zajištěn, kdo chce být mimo takto vybavenou pláž má taky dost možností
Stravařecká strava je výborná a taveren kde ji podávají je mnoho
Ubytovanieodpovídající ceně a očekávání
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Marta D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pavel P.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Aneta Rubáková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi