Penzion Romeo a Julie Hodnotenie: 2/5 Grécko, Korfu, Perivoli
Jiřina F.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Jsem velmi spokojená. Prostředí je klidné a příjemné, hosté jsou jedině na pláži a proto celkový dojem lokality je velmi klidný.
Doporučuji každému, kdo jede na dovolenou kvůli moři, klidu a prostředí. Pokud někdo požaduje místo rušnější a společenštější, má jistě mnoho možností v jiných destinacích a resortech
Jsem velmi spokojená. Prostředí je klidné a příjemné, hosté jsou jedině na pláži a proto celkový dojem lokality je velmi klidný.
Doporučuji každému, kdo jede na dovolenou kvůli moři, klidu a prostředí. Pokud někdo požaduje místo rušnější a společenštější, má jistě mnoho možností v jiných destinacích a resortech
Pláž byla perfektně udržována, po sezoně byla lehátka zdarma.
Uvítala jsem doplnění lehátek o křesílka, starší generaci sezení vyhovuje lépe než lehátka.
Obchod v blízké restauraci byl pro minimální očekávání zcela postačující.
Navštívené místní restaurace zcela v normě, nabídkou i kvalitou
Většina naprosto v pořádku, jen nesnesitelně hlučná lednice, která opravdu přiváděla obyvatele k šílenství, hlavně v noci.
SlužbyCelkem jsem žádné služby neočekávala, úklid byl zcela v pořádku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Zuzana H.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Naše celkové hodnotenie je za nás perfektné. Dovolenka spĺňala všetky naše predstavy. Počasie bolo krásne, pláž taktiež, ubytovanie bolo jednoduchšieho typu, no pre nenáročného klienta postačujúce. Už pri prílete nás čakala pani delegátka (veľmi milá), a o minútu na to sme mali transfer na ubytovanie. Pri ubytovaní aj keď sme prišli asi o 21:30 h nebol problém, nakoľko sme mali kľúčiky vo dverách, takže žiadne čakanie (ako to býva v rezortoch väčšinou) a mohli sme sa aj hneď ubytovať :)
Naše celkové hodnotenie je za nás perfektné. Dovolenka spĺňala všetky naše predstavy. Počasie bolo krásne, pláž taktiež, ubytovanie bolo jednoduchšieho typu, no pre nenáročného klienta postačujúce. Už pri prílete nás čakala pani delegátka (veľmi milá), a o minútu na to sme mali transfer na ubytovanie. Pri ubytovaní aj keď sme prišli asi o 21:30 h nebol problém, nakoľko sme mali kľúčiky vo dverách, takže žiadne čakanie (ako to býva v rezortoch väčšinou) a mohli sme sa aj hneď ubytovať :)
Naša pláž si dovolím zhodnotiť, že bola asi z celého ostrova najlepšia a najkrajšia. Bola krásna, piesočnatá a dlhá asi 4km, čiže nemali ste problém ani s preplnenou, ľudí bolo primerane a bola čistá. Od nášho ubytovania bola sotva tak 2 minúty, asi cca 200m. More bolo krásne, čisté a priezračné.
StravaKeďže sme boli bez stravy, riešili sme si ju osobitne. No v okolí máte pár reštaurácií, takže sa dá bez problémov prestravovať. Ceny sú prívetivé.
UbytovanieNaše ubytovanie zodpovedalo popisu. Bolo jednoduché, ale pre nenáročného klienta postačujúce.
SlužbyPár drobností by sa dalo určite vylepšiť, ale nič čo by nám vadilo :)


















