Omiros Hodnotenie: 3/5 Grécko, Korfu, Gouvia
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Organizace CK v pořádku, ubytování odpovídající Řeckým standardům, lokalitu Gouvia k dovolené nedoporučuji.
Organizace CK v pořádku, ubytování odpovídající Řeckým standardům, lokalitu Gouvia k dovolené nedoporučuji.
Malé letovisko celkově ne moc hezké, ani čisté, ale odpovídá to Řeckým poměrům. Taveren (možností stravování mimo hotel) dostatek, je možný výběr. Pláž ani moře nejsou v Gouvii hezké. Díky tomu, že jsem měla možnostcestovala po ostrově, tuto lokal
StravaSnídaně - chybí pestrost, více zeleniny, ovoce, v průběhu 7 dní žádná změna, vše jak přes kopírák.
SlužbySnaží se, z pohledu českých zvyklostí nepatrně pokulhává čistota.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Eva R.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená nás poněkud zklamala,takže na Korfu se už příště asi nevydáme a s CK se už nevydáme vůbec nikam!
Dovolená nás poněkud zklamala,takže na Korfu se už příště asi nevydáme a s CK se už nevydáme vůbec nikam!
Pláž byla celkem hezká a uklizená.Voda ovšem nestojí za nic.Po pár metrech šlapete v blátě,což není vůbec příjemné a samozřejmě tomu odpovídá i čistota vody.O krásné průzračné vodě,na kterou jste zvyklí z jiných pláží v Řecku si můžete nechat jen zdát.
Ještě jedna poznámka.V dobu naší dovolené se na ostrově stávkovalo a neodváželi odpad,takže příšerné páchnoucí hromady podél silnic nám dovolenou moc nezpříjemnily.
Hladem jsme netrpěli,ale nic moc.Snidaně sýr,salám,vajíčko na tvrdo,marmeláda,med,jogurt.Každý druhý den míchaná vajíčka a opečené minipárečky.Chleba a nějaká buchta.Byli jsme na 11 dní,takže se to trošku omrzelo,Zaplatili jsme si polopenzi a zjistili jsme,že nás na hotelu večeří celkově asi tak 10.Ostatní se chodili stravovat do okolních taveren,kterých je tam nespočet.Takže po zasednutí donesla kuchařka nějaký salát /naprosto neochucený -třeba nakrájené zelí/,potom hlavní chod a následně dezert /buchta politá sirupem,další den nektarinka nebo meloun/,to se střídalo celý pobyt.Nutno podotknou,že hlavní jídlo bylo chutné,paní vařit umí.
UbytovanieKlimatizace /z té po zapnutí kapala voda,ale během chvilky opravili/byla za poplatek,taktéž lednička,což v nabídce psáno nebylo.Pokoj ve 2.patře,v koupelně byl příšerný zápach z odpadu.Po stížnosti na recepci přišla uklízečka,nalila do WC nějaký saponát a mělo být vše vyřešeno,což samozřejmě nebylo.Na druhý den nám delegátka oznámila,že nám sice pokoj mohou vyměnit,ale " o patro níž než je přízemí".Ve sklepě jsme opravdu bydlet nechtěli,takže zlaté české ručičky omotaly odpadovou trubku od WC do zdi igelitem a lepící páskou a bylo po zápachu.Výmluva na špatný kanalizační systém,spíš lenost místního údržbáře.Jinak místnost byla pěkná,nábytek nový,ručníky a povlečení měnili dostatečně.Ovšem vrchol byla delegátka CK .Po příletu nás na letišti nevyzvedla,protože prý o nás nevěděla,ještě že nám alespoň telefonicky zařídila autobus do hotelu.Chtěli jsme po ní zařídit půjčení auta,což sice proběhlo,ale se značným časovým zpožděním.No a při odjezdu na letiště,kdy jsme jí po 30 minutách marného čekání na transfer volali,nás poslala na recepci,ať nám zavolají na dopravce,kde se toulají.Po dotazu k čemu tam je vlastně ona nám za chvíli volala zpět,že autobus tam bude za 5 minut,čekali jsme dalších 15.Naštěstí jsme odlet stihli,ale nějak jsem v tomto případě nepochopila "práci" delegátky!
SlužbyUbytováni jsme byli hned po příjezdu,což bylo plus.Odjezd jsme měli v 19.45,pokoj jsme měli opustit ve 12,takže jsme si požádali o pozdější opuštění pokoje,což nás přišlo na 20 EURO.Jinak jsme žádné jiné služby nevyužili,neboť jsme o žádné nevěděli.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate











