Skvělá dovolená, hotel pro nenáročné.
PlážPláž je přímo u hotelu. K půjčení jsou u hotelu bezplatně lehátka. Jsou plastová a nejsou polohovatelná. Můžete si půjčit i slunečník, též bezplatně, a zapichnout si ho do písku, pokud se vám vzhledem k trávě povede. Pláž ať písečná je prorostlá trávou. Vstup do moře je pozvolný písčitý s kameny. Cca 10m od pláže u hotelu jsou lehátka se slunečníky za 4 eura na den. Pláž je jen písečná a i vstup do moře je krásně písčitý. I zde je vstup velmi pozvolný. Vhodné pro děti.
StravaPolopenze
Snídaně formou bufetu přímo na hotelu. Každý den stejné. Chleba, sýr, šunka, vaječné omeletky s párečky, müssli, jogurt, káva, džus, čaj, marmelády a med. Občas ovoce - meloun. Paní majitelka se snažila vše doplňovat, ale i tak se stávalo, že pokud jste přišli déle na snídani, měli jste bud málo nebo vůbec a museli jste čekat než doplnili. Chyběla mi zelenina, vůbec nebyla.
Večeře byli formou výběru z menu v nedaleké (500m) Taverne Zefki. Zde byl výběr z předkrmů- cca. 6 a hlavních chodů-cca. 10. Na výběr byl i salát že tří druhů. Pití jsme si platili. Zde vařili výborně. Nemáme co vytknout. Vždy se vybralo a obsluha též příjemná.
UbytovanieHotel je starší a na tom se odráží i vybavení. I přes starší vybavení, je vše čisté a uklizené. Pokoj č. 106 byl částečně zklamáním kvůli opravdu malému balkonu, pokud se tomu tak dá v tomto případě říkat. Na pokoji individuální klimatizace a televize s místními programy. Nejhorší však byli matrace - pérové a proleželé. Při každém otočení to člověk cítil. Koupelna se záchodě a sprchovým koutem byla dostačující, i když je pravda, že by mohla být větší. Sprchový kout byl malý. Prostorově výraznější lidé by mohli mít problém, se do něj dostat.
SlužbyKromě recepce a úklidu se žádná služba nekonala. V hotelu je sice bar, ale nefunguje. Od delegátky nám bylo řečeno, že pokud něco z baru chceme, máme zajít na recepci a oni nám to přijdou dát např. pivo a kolu. Pokud však chceme koktejl prý tu moc očekávat nemáme. Proto jsme chodili na koktejl do vedlejšího hotelu, kde bar normálně funguje a není problém tam přijít a objednat si tam. Mimo jiné jsme tam chodili i na obědy.
Trochu nás překvapila paní majitelka, když nám při odchodu na večeři oznámila, že o půlnoci zamyká hotel a byla by ráda, kdybychom přišli.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate