Cape Sounio Grecotel Exclusive Resort Hodnotenie: 5/5 Grécko, Attika, Legrena
Alena K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 1 645 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Alena K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 1 645 € za os.
Roman M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2023
Fantastická dovolená. Skvělý volba. Stran cestovní kanceláře snad jen drobné zadrhnutí ohledně organizace výletu do Athén, kdy si delegátka nedokázala dohledat, že jsme ubytováni v Ramada Loutraki a tvrdila, že nás chtěla vyzvedávat v Ramada Athény. Nicméně jsme použili v místě jinou cestovku a vše v pořádku. Jinak nenlze ničemu nic vytknout, i doprava z a na letiště perfektní.
Fantastická dovolená. Skvělý volba. Stran cestovní kanceláře snad jen drobné zadrhnutí ohledně organizace výletu do Athén, kdy si delegátka nedokázala dohledat, že jsme ubytováni v Ramada Loutraki a tvrdila, že nás chtěla vyzvedávat v Ramada Athény. Nicméně jsme použili v místě jinou cestovku a vše v pořádku. Jinak nenlze ničemu nic vytknout, i doprava z a na letiště perfektní.
Moře je vhodné ke šnorchlování, pestrý podmořský život, vítaná je vývěska s popisem ryb, které pod vodou uvidíte. Žádné velké vlny, malá pláž s oblázky, velmi doporučuji boty do vody. Mnoho dalších možností ke vstupu do moře po schůdkách. Čistá vody. Nicméně i přes předsevzetí, že když jsme u moře, nepotřebujeme bazén, jsme ho nakonec používali často, slaná voda je dobře upravená. Jeli jsme s německou cestovkou, což byla výhoda, v celém areálu jsme byli jediní Češi, silně zde byli zastoupení Francouzi a Poláci. Lehátek a slunečníků dostatek, vše zdarma. Při cestě od pláže, když jel náhodou okolo personál v jednom z elektrických vozíků, pozdravil, zastavil a zeptal se, jak se máme a zda nechceme někam, byť jen pár metrů, popovézt.
StravaOpět odmítám řeči na diskuzních fórech, že jídla v all inclusive se zde neustále opakují. Jídla se do určité míry opakovat musí, ale každý den bylo něco nového a hlavně zde bylo tolik jídel, že si mohl vybrat každý a mohl mít jídlo každý den jiné. Také nabídka alko i nealko nápojů zdarma byla naprosto dostačující, samozřejmě v baru u bazénu pouze do plastových kelímků, ale to není nic neobvyklého.
UbytovanieŘeči na diskuzních fórech, že zařízení pokojů je zastaralé, jsou hlouposti. Zařízení naprosto odpovídalo ceně, všude čisto, každý den dobře uklizeno, klimatizace fungovala skvěle. Příjemný balkónek s výhledem na moře. Stejně i tak řeči o hluku od bazénu - v naší části areálu byl klid a pohoda.
SlužbyCelkově skvělý dojem, za celou dobu pobytu jsme nepotkali nikoho z obsluhujícího personálu, kdo by se neusmál a nepopřál dobrý den, všichni milí a usměvaví.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 897 € za os.
Ivan B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 1 440 € za os.
Viktor C.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 877 € za os.
Jaroslav D.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lubos Suchanek
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel byl fajn a čistý. Pokoje byly čisté a klimatizace perfektně fungovala. Super balkon s výhledem na bazén i moře. Dovolená byla celkově fajn, i když pár zlepšení by to chtělo.
Hotel byl fajn a čistý. Pokoje byly čisté a klimatizace perfektně fungovala. Super balkon s výhledem na bazén i moře. Dovolená byla celkově fajn, i když pár zlepšení by to chtělo.
Malinká, kamenitá, ale soukromá. Za nás super.
StravaStrava je to, co nás zklamalo. Vařili dobře, to ano. Ale každý den na bufetu bylo to stejné. Absolutně žádná kreativita v pokrmech. Pokud tam má člověk 7denní all inclusive, tak se to velmi rychle ohraje. Co bylo ale perfektní byla nabídka drinků a nápojů. Ta byla dostačující!
UbytovanieJediná recepční, která byla úplně perfektní a mluvila anglicky byla Janina a té bych rád ještě jednou poděkoval. Ostatní recepční anglicky spíš nemluvili a měl jsem pocit, že to jsou studenti na praxi a radši by byli na té pláži.
Potrebovali jsme do nemocnice a recepční vůbec nic nezajímalo. Při check-outu se nás ani nezeptala, jestli bylo vše v pořádku a jak jsme si pobyt užili. Škoda. Ještě jeden problém a to byly matrace. Ty byly velmi nepříjemné, jelikož byly pružinové.
Ale all in all to bylo fajn.
Wellness je velmi drahý, pokud chce člověk masaz, je to přes 230€. Jinak služby auta a tak v pořádku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Arkadiusz B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lokalizace přímo u pláže, velmi příjemná obsluha hotelu + znalost angličtiny, denní úklid pokoje
Lokalizace přímo u pláže, velmi příjemná obsluha hotelu + znalost angličtiny, denní úklid pokoje
pláž co nejblíže hotelu - skvělé, pozor na ježovky, nezbytné boty do vody
StravaObecně chutné, kromě monotónních snídaní, kde jsou podávány uzeniny a sýry velmi špatné kvality.
UbytovaniePokoj bez závad, fantastický výhled na moře z balkonu
SlužbyHotel má mnoho atrakcí, např. tureckou saunu, posilovnu, krytý bazén, ale Covid-19 to zkomplikoval. Zvláštní pozornost si zaslouží vynikající hudba, která zní uvnitř hotelu v odpočinkové části.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 717 € za os.
Aneta Procházková
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 450 € za os.
JAROMÍR P.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Tuto destinaci jsme volili zejména kvůli blízkosti Korintského průplavu a památek na Peloponésu (město Korinth, Mykény, Epidaurus a město Nafplio), které jsme po vypůjčení auta navštívili. Uchvátily nás zanořovací mosty u ústí Korintského průplavu - hezký zážitek. Jinak hotel je na okraji letoviska, kde v polovině září bylo skoro pusto. Do nejbližšího obchodu to bylo 1,8 km pěknou procházkou nejprve po silnici a dále parkem při pobřeží. Pro nás důchodce umístění hotelu vyhovovalo, byl zde klid. Nevíme jak to tu vypadá v plné sezoně.
Tuto destinaci jsme volili zejména kvůli blízkosti Korintského průplavu a památek na Peloponésu (město Korinth, Mykény, Epidaurus a město Nafplio), které jsme po vypůjčení auta navštívili. Uchvátily nás zanořovací mosty u ústí Korintského průplavu - hezký zážitek. Jinak hotel je na okraji letoviska, kde v polovině září bylo skoro pusto. Do nejbližšího obchodu to bylo 1,8 km pěknou procházkou nejprve po silnici a dále parkem při pobřeží. Pro nás důchodce umístění hotelu vyhovovalo, byl zde klid. Nevíme jak to tu vypadá v plné sezoně.
Pláž oblázková přímo za hotelem přístupná po schůdcích, lehátek i slunečníků bylo dostatek. Vstup do vody pozvolný přes větší kameny mezi kterými byli místy i ježci, lepší je používat boty do vody. Voda čistá a teplá kolem 26-27°C.
StravaStrava byla výborná, rozmanitá nabídka i místních specialit, dalo se vybrat dle chuti. Vítali jsme u večeře nápoje v ceně polopenze, což v jiných hotelech nebývá.
UbytovanieStandartní pokoj i výbava. Na WC se nám rozbilo sklo okna do větrací šachty, za celou dobu pobytu toto nezasklili a tudíž jsme byli propojeni se sousedním pokojem, resp. s jejich WC.
SlužbyÚklid byl dobrý, komunikace s personálem na úrovni vždy s úsměvem.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pozitiva převažují. Negativní dojmy se netýkají hotelu, ale jeho lokalizace a okolí, event. dalších okolností.
Pozitiva převažují. Negativní dojmy se netýkají hotelu, ale jeho lokalizace a okolí, event. dalších okolností.
Pláž je přímo u hotelu, přístupná po krátkém schodišti, je oblázková, čistá, slunečníky a lehátka jsou volně použitelná bez poplatku. Ovšem délka pláže a počet slunečníků a lehátek na ni umístitelný -nyní na konci sezony jistě dostačující - naprosto neodpovídá plnému obsazení hotelu v sezoně. Voda je čistá, dno je i trochu rozmanité a vhodné ke šnorchlování , je možno pozorovat několik druhů ryb, ježky, chobotnice... Vstup do vody je zprvu oblázkový, ale kousek od břehu jsou oblázky narušeny pruhem větších, byť hladce vodou omletých kamenů, po kterých se vstupuje do vody hůře. Je třeba opatrnosti, neboť hrozí podvrtnutí kotníku či kolene. Přestože ježci jsou zejména ve větší hloubce, kde na ně nelze šlápnout, doporučovali bychom rozhodně raději obuv do vody. Přesto koupání, šnorchlování, čistotu a teplotu vody považujeme za hlavní klad této dovolené.
StravaV hotelu jsme měli polopenzi, s jídlem jsme byli spokojeni. Výběr byl rozmanitý, i když nijak extrémně rozsáhlý, denně bylo v nabídce několik druhů salátů, zeleninových, těstovinových... minimálně dva druhy masa v různých úpravách (vepřové, hovězí, drůbeží i 1x jehněčí), z deseti dnů pobytu jsme minimálně 6x mohli zvolit i ryby nebo mořské plody. Denně bylo k dispozici několik druhů různých příloh, různé druhy rizota, těstoviny i luštěniny mohly bez problémů uspokojit i vegetariány. Vše velmi chutné, dobře ochucené, jako dezert denně ovoce. Máme jedinou výtku - těšili jsme se na místní sýr feta, který milujeme a v jiných destinacích býval zpravidla každodenní součástí snídaňové nabídky, ale zde jsme se s ním bohužel setkali jen jedenkrát při ochucení špaget, volně k snídani ani jednou. To nás jako jediné mrzelo.
UbytovaniePokoj byl prostorný a čistý, jeho vybavení bylo plně dostačující, prostorná lodžie s možností posezení měla nádherný výhled na moře a ostrovy a skýtala naprosté soukromí. Na konci sezony bylo přítomno již jen menší množství hostů, proto ani s výtahem do vyšších pater většinou nebyly problémy, ale nelze si dost dobře představit, jak v plné sezoně a plném obsazení hotelu o 100 dvoulůžkových pokojích, tzn. s 200 hosty, může stačit jediný výtah s kapacitou dvou osob! Jediným rušivým elementem byly krátkodobé pobyty velkých skupin turistů (zpravidla celý autobus na jedinou noc, maximálně na dvě noci), naprosto nevychovaných, arogantních a hlučných, kteří se v jídelně chovali jako nepřítel na dobytém území a znepříjemňovali pobyt všem ostatním hostům. Jejich příjezd, event. odjezd se někdy odehrával i uprostřed noci (např. ve 3 h.), kdy při svém hlučném chování dokázali vzbudit celý hotel. Tyto epizody zbytečně kazí náš celkový dojem z hotelu a zejména jeho velmi vstřícného a milého personálu, který je možno jen a jen pochválit. Za největší nevýhodu ubytování považujeme lokalizaci hotelu - nachází se mezi posledními domky mezi Agios Theorodoi a Kinetou, kde do centra menšího Agios Th. je minimálně 3 km, do Kinety pak asi 5 km. Je nutno se pohybovat po poměrně rušné místní silnici, která je neosvětlená a ve většině vzdálenosti není opatřena ani chodíkem. V okolí hotelu nejsou vůbec žádné nákupní možnosti (míním tím např. koupit si alespoň pohlednici, zajít si např. po večeři na zmrzlinu...), nejbližší obchod je asi 2 km vzdálený supermarket -s typickým "eurosortimentem", kde se jen těžko vyhledává nějaké zboží místní produkce. Nemluvě o tom, že nelze ani vyjít na pouhou krátkou procházku do bezprostředního okolí hotelu, neboť to není nijak upravené ani směrem k moři, není zde žádná pobřežní zpevněná cestička apod., člověk by se musel pohybovat jedině po nerovném terénu kamenité pláže.
SlužbyZ dalších služeb jsme využili možnosti použít počítač s internetem a tiskárnou a ocenili jsme i malou knihovničku v recepci, která dokonce k našemu překvapení obsahovala i několik knížek v češtině. Zde bychom chtěli především ocenit ochotu a vstřícnost veškerého personálu, zvláště pak recepce.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Lambros Koranis
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Sem hodně spokojený.Ubytování na úrovní.Sociální zařízení čisté.Úklid a výměna prostěradel a povlečení dvakrát za celou dobu pobytu.K dispozici byli i dva ručníky.které byli s úklidem dvakrát vyměněny.Ručníky mě mile překvapily,protože nejsou všude samozřejmostí.
Co my chybělo byla mikrovlnka k rychlému ohřevu jídla a varná konvice.Ohřev vody na čaj nebo kávu trval dost dlouho
Sem hodně spokojený.Ubytování na úrovní.Sociální zařízení čisté.Úklid a výměna prostěradel a povlečení dvakrát za celou dobu pobytu.K dispozici byli i dva ručníky.které byli s úklidem dvakrát vyměněny.Ručníky mě mile překvapily,protože nejsou všude samozřejmostí.
Co my chybělo byla mikrovlnka k rychlému ohřevu jídla a varná konvice.Ohřev vody na čaj nebo kávu trval dost dlouho
Pláž taky dobrá a vzhledem k tomu, že jsem byl jako poslední turnus nebylo na pláži tolik lidí.Vzdálenost od pláže k studiu celkem krátká,voda čistá.
Výhrada k nedopalkům na pláži všude.Nebylo si kam lehnout aniý by tam nebyl nedopalek, ale jinak spokojenost
Stravoval sem se sám,takže nemohu posoudit
UbytovanieUbytování na úrovní,úklid,výměna ložního prádla i ručníků dvakrát.Ručníky mě mile překvapili,protože všude nejsou zamozřejmostí
SlužbyNa hotelu jsem nabyl ubytován
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Michala S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Cesta autobusem uběhla celkem rychle, bylo k vidění mnoho zajímavých míst v průběhu cesty. Jediný problém byl při přestupu k řeckému dopravci tam i zpět. Ubytování odpovídající kvality, k moři nebylo daleko. Výlet do lázní se nám také moc líbil a jsme celkově velice spokojeni.
Cesta autobusem uběhla celkem rychle, bylo k vidění mnoho zajímavých míst v průběhu cesty. Jediný problém byl při přestupu k řeckému dopravci tam i zpět. Ubytování odpovídající kvality, k moři nebylo daleko. Výlet do lázní se nám také moc líbil a jsme celkově velice spokojeni.
Pláž byla kousek od ubytování. Bylo několik možností - písek, jemné kamínky a hrubší. Také zde byly u jednotlivých podniků v nabídce lehátka se slunečníkem za nákup drinku, což bylo tak 2 eura na osobu. Přístup do moře byl celkem pozvolný, ale moře se potom rychleji svažuje a není tak daleko mělko, jako tomu někdy bývá. Plavcům toto však nevadí.
StravaNáš pobyt byl bez stravy, tu jsme si zařizovali sami, ale ve vesničce je několik taveren a "fast foodů", takže o dobré jídlo nebyla nouze. Každý den trh s čerstvým ovocem a zeleninou, co víc si přát.
UbytovanieUbytování čisté, hezký výhled z balkonu do krajiny, okolo domu nebyl nikterak velký dopravní ruch. Vybavení kuchyňky v pořádku i úklid bez problémů.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Slavomír H.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi