Club Marina Viva Hodnotenie: 4/5 Francúzsko, Korzika, Ajaccio
Veronika F.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
celkovy dojem z dovolenky bol vcelku pozitivny, oddychli sme si, jedlo bolo skvele, vyhlady a priroda nadherne, ale vadili nam hlavne dve veci, malllinka izba s balkonom na pavlaci rovno pri schodisku, takze posedenie na balkone a pitie kavicky len tak bolo vcelku nemozne. Izba bola tak mala, ze sme sa museli vzdy dohodnut, kto ide kam:-) Druha vec, ktora nas nie velmi potesila, cely hotel bol plny dochodcov - ci to bolo tym, ze bol zaciatok septembra alebo niecim inym, netusime, ale okrem nas bolo v hoteli mozno do 10 ludi v produktivnom veku. Tomu sa samozrejme prispobovali vsetky aktivity hotela, faktulativne vylety atd...
Korzika je nadherny divoky ostrov, ale jej obyvatelia su trosku zvlastni a rozhodne netrpia laskou k turistom:-)
celkovy dojem z dovolenky bol vcelku pozitivny, oddychli sme si, jedlo bolo skvele, vyhlady a priroda nadherne, ale vadili nam hlavne dve veci, malllinka izba s balkonom na pavlaci rovno pri schodisku, takze posedenie na balkone a pitie kavicky len tak bolo vcelku nemozne. Izba bola tak mala, ze sme sa museli vzdy dohodnut, kto ide kam:-) Druha vec, ktora nas nie velmi potesila, cely hotel bol plny dochodcov - ci to bolo tym, ze bol zaciatok septembra alebo niecim inym, netusime, ale okrem nas bolo v hoteli mozno do 10 ludi v produktivnom veku. Tomu sa samozrejme prispobovali vsetky aktivity hotela, faktulativne vylety atd...
Korzika je nadherny divoky ostrov, ale jej obyvatelia su trosku zvlastni a rozhodne netrpia laskou k turistom:-)
plaz fajn, aj blizka aj more bolo fajn, len promenada bola cela ocikana, lebo z dovodu ochrany prirody nesmu byt na plazi zachody, tak to riesia niektori po svojom a domacim to zjavne nevadi..velka skoda, lebo Korzika je nadherna.
Stravastrava bola neskutocna a vynikajuca, obrovsky vyber, v podstate vsetci stale len jedli:-)
Ubytovaniemalllinka izba s balkonom na pavlaci rovno pri schodisku, takze posedenie na balkone a pitie kavicky len tak bolo vcelku nemozne. Izba bola tak mala, ze sme sa museli vzdy dohodnut, kto ide kam:-) ale inak bolo ubytovanie moderne a ciste.
Službyv pohode, denne upratovanie izieb bolo ok.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi




