Morgana Azur Hodnotenie: 4/5 Egypt, Taba
Špelda Karel
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Čistá pláž,klidná,pohoda a pořádek.
StravaJídlo bylo výborné,hodně zeleniny a ryb,dobré červené víno.Snad jen málo ovoce.
UbytovanieMěli jsme pokoj s výhledem na moře,pár metrů od pláže,super.
SlužbyJsme nenároční,vše nám vyhovovalo.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Hana Velová
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Docela čistá.Hodí se jen kdo šnorchluje.Jinak si pro kameny a korály nezaplave.Nutné boty do vody a pozor na odliv chybí hodně vody.
StravaO tomto hotelu a jeho stravy se napsalo spousty až na ojedinělé vyjímky všechno negativní.Celých 15 dní jsme jedli jenom kuře a hovězí s rýží.Brambory neumí uvařit.Ty byly neustále v nějaké nechutné červené omáčce.Ovoce jako šafránu a vyhlášené dorty se taky nekonaly.Zato puding a želé každý den.To aby se ušetřilo.
UbytovanieTo bylo docela dobrý.Sice nábytek silně opotřebovaný, ale na to, že se sem jdu jenom vyspat to šlo.
SlužbyLetos jsme byli po páté v Egyptě tudíž mám s čím srovnávat.Je to rok od roku horší.Obsluha baru u bazénu a lobby baru hodně odrzlá (jen tato 2 místa, kde jsme měli možnost dostali pití).Říkali si o peníze, jinak nedostanete žádné pivo.Kořalka schválně vystavena na přímém slunci, aby nechutnala.Měla větší teplotu, než polévka.Zmrzlina která měla se podávat od 14h-17h už v 15h nebyla.Aby hotel hodně ušetřil pití se dávalo do kelímku 0,2 a na osobu jen dva kelímky.S obyč.vodou taky problém.Nemohli jsme si natočit do 0,5l láhve a vzít si ji na pokoj, kde jsme měli var.konvici, ale stejně nikdo chybějící kávu nedoplňoval.Jen za dolary.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate



































