Dovolená byla fajn až na začátek, kde jsme si museli kompletně uklidit celý apartmán! Humus po příjezdu, pak se tam dalo bydlet. Rozhodně mě přesvědčilo to, že přes cestovku si již nekoupím NIC!!!! Raději pojedu na vlastní riziko a risknu to, že si apartmán seženu na místě. Cestou bylo dost cedulí, že jsou volné apartmány. Takže příští rok nebudu podporovat žádnou cestovku. Když jsem psal na pobočku, nedostal jsem ani mail na nějaké stížnostní oddělení, kam bych mohl poslat fotky plísní. Což mě dost zamrzelo.
PlážPláž byla čistá, hezká, prostě super. Byl jsem spokojený s pozicí pláže od ubytování.
StravaStrava vlastní, nemám co dodat.
UbytovanieUbytování bylo hezké, ale až POTÉ, co jsme si to sami uklidili! Ubytování by bylo fajn, kdyby po příjezdu na nás nečekalo asi 6 pavouků včetně pavučin, dále plíseň v koupelně, v kuchyni v ledničce, dále úklid podlahy taky nic moc. 2 hodiny si uklízet pokoj za který jsme si zaplatili. NIC MOC!!!
SlužbyU našeho apartmánu jsme měli verandu. Paní majitelka si tam chodila něco vařit, což mě taky dost otravovalo. Vařila ryby nebo humry a nám to smrdělo do apartmánu - celé odpoledne jsme museli vyvětrávat a večer po příchodu od vody to tam smrdělo ještě.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate