Dovolená pěkná, ale spíše pro lidi, kteří mají k dispozici auto. Dopravní spojení nic moc, je zde však možnost půjčit si kola (za poplatek a ne přímo na hotelu) a projet se po okolí. Vzhledem k možnostem v okolí a vzhledem k tomu, že jsme byli bez auta bych dovolenou doporučila tak na 4 - 5 dní.
StravaMěli jsme objednanou polopenzi. K snídani byl k dispozici teplý a studený bufet. Ve studeném bufetu byla šunka, plátkový sýr, suchý salám, mazací sýr, máslo, marmeláda, med, jogurt, kuličky a lupínky do mléka, pečivo - rohlík, klasický chléb, slunečnicový chléb, vánočka. V teplém bufetu párky a vajíčka. K pití čaj, káva, jablečná šťáva, voda s citrusy. Snídaně se podávala od 8 do 10 hodin, jediné co mi zde chybělo, byla zelenina. Večeře se podávala od 18 do 20 hodin, byla vždy tří chodová - polévka, hlavní jídlo a dezert. Hlavní jídlo se vybíralo den předem ze 3 možných variant. Večeře byla dostačující. Nápoje v ceně nebyly.
UbytovanieByli jsme ubytováni ve dvoulůžkovém pokoji, v prvním patře hotelu. Ubytování bylo atypicky řešené - v "dolním patře" se nacházela koupelna, chodba a byly zde dveře na balkón, do pokoje jsme se dostali po točitých dřevěných schodech. Pokoj byl podkrovní, v pokoji bylo dvoulůžko s nočními stolky, naproti stůl s židlemi, na něm televize a bokem malý gauč s konferenčním stolkem. Pokoj působil velmi útulně. Jediné, co mi trochu vadilo, že ve sprchovém koutě byla sprcha, která byla zabudovaná nahoře ve zdi a tak každé sprchování doprovázelo i mytí hlavy. Naštěstí byl ale v koupelně i fén, takže ten to vždy zachránil. :-) Jinak bych ubytování zde doporučila, ještě jsem v 3* hotelu takhle pěkně řešené pokoje neviděla. K dispozici je také společenská místnost, ve které si můžete zahrát společenské hry, kulečník (zdarma) nebo stolní fotbálek.
SlužbyPersonál ochotný, poradit, vysvětli, najít na PC apod.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate