Vila Orange Hodnotenie: 3/5 Bulharsko, Sozopol, Sozopol
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jana Bright
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Uroven ubytovani a zejmena cistotu pokoju, uroven uklidu vcetne vymeny rucniku je nutne vyrazne zmenit. Na recepci nemluvi anglicky ani nemecky. Rusky rozumi velmi dobre, ale nejsou vzdy ochotni vyjit vstric napr. pri vymene rucniku. Plaz az na nedopalky z cigaret byla cista, more bylo take relativne ciste a teple. Cistota jidelny silne podprumerna - mastne skvrny na zemi, mravenci, spinave prostirani. Nase obe dcery mely strevni potize a nebyly jedine z hotelovych hostu.
Uroven ubytovani a zejmena cistotu pokoju, uroven uklidu vcetne vymeny rucniku je nutne vyrazne zmenit. Na recepci nemluvi anglicky ani nemecky. Rusky rozumi velmi dobre, ale nejsou vzdy ochotni vyjit vstric napr. pri vymene rucniku. Plaz az na nedopalky z cigaret byla cista, more bylo take relativne ciste a teple. Cistota jidelny silne podprumerna - mastne skvrny na zemi, mravenci, spinave prostirani. Nase obe dcery mely strevni potize a nebyly jedine z hotelovych hostu.
Pristupnost k plazi velmi dobra, nezaplnena, relativne cista, az na nedopalky v pisku. Plaz a more byly nejlpesi aspekty nasi dovolene.
StravaVecere byly nekdy velmi dobre napr. grilovana makrela, ale nekdy si bylo velmi tezke vybrat. Talire byly mokre a casto nebyly k dispozici hrnicky - pouzivali jsme plastove kelimky. Snidane byly dobre, obedy vetsinou take.
UbytovanieV koupelne bylo pomerne hodne plisne, rucniky se nemenily i pres zadosti cely tyden, toaletni papir nebyl casto k dispozici, museli jsme si o nej rikat. Hacky visely na jednom uvolnenem sroubky, takze nesly ani pouzivat, baterie u sprchy byla vytrzena castecne ze zdi....
Pokoj mel hezky balkon s bocnim vyhledem na more. Pokoj slouzil svemu ucelu tj. prespani, ale nebyl dobre udrzovany stejne jako dalsi verejne prostory.
Lehatka a koupaci pomucky byla zdarma, bazen byl relativne cisty. Na recepci lze objednat taxi, nesmeni vam vsak penize.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Eva B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenka výborná, veľké plus - hotel situovaný na pláži.
Dovolenka výborná, veľké plus - hotel situovaný na pláži.
Dostupnosť na pláž priamo z hotela, dosť odpadkov na pláži vzhľadom na nemožnosť nájsť odpadkový kôš, veľa ohorkov z cigariet. Pláž veľká, rozľahlá, vždy sa dá nájsť miesto na zloženie.
More teplé, bez vĺn, čisté, minimum rias, po prílive výskyt medúz. Dalo sa potápať, šnorchlovať - viditeľnosť dobrá.
Strava výborná, rozmanitosť a ponuka jedál super. Ale veľké mínus pre údržbu a obsluhu v reštaurácii. /špinavé stoly a podlaha/
UbytovanieHotel má čo zlepšovať, aj keď je na pláži. Veľké nedostatky v údržbe a upratovaní izieb.
Bedřich K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ikdyž jsem byl negativní, ale to některým asi tolik vadit nebude, to byla vcelku příjemná dovolená. Vybíral jsem pečlivě, recenze . A řekl bych, že jsem vybral dobře. Ostatní hotely v okolí hodnocené hůře. Ještě byl chtěl pochválit našeho delegáta, za jeho bezva přístup a chování. Díky
Ikdyž jsem byl negativní, ale to některým asi tolik vadit nebude, to byla vcelku příjemná dovolená. Vybíral jsem pečlivě, recenze . A řekl bych, že jsem vybral dobře. Ostatní hotely v okolí hodnocené hůře. Ještě byl chtěl pochválit našeho delegáta, za jeho bezva přístup a chování. Díky
Čekal jsem to horší ale byl jsem mile překvapen. Voda čistá, jen když byly vlny, tak bylo na hladině více řas. Jinak mušličky, kraby a na volném moři bílé medůzy. Problém opět pouze neukáznění lidé (kuřáci). Zákaz odhazování nedopalků a přesto to většina nepochopila asi jim nevadí se válet ve vajglech. Někteří při odchodu vše vyhodili do koše. Pláž jinak pěkná bez odpadků a na každém kroku bar nebo restaurace.
StravaPro mě, jako že jsem zvyklý na lepší standart, to byl průměr. Výběr jídel už jsem viděl lepší ale myslím že každý si našel na co měl chuť. Jídlo bylo vlažné ikdyž bylo zrovna přineseno, třeba špagety byly celý týden studené. Nikdy nic nechybělo, vše hned doplněno. Hlavní problém byl v tom, že lidé jsou čuňátka a všude na stole s jídlem hrozný nepořádek nebo naběračka na brambory byla od rýže. Myslím že personál by to mohl uklízet.
UbytovaniePokoj pěkný a čistý. Nikde žádná plíseň ani poškození nábytku. Problém byl že každé ráno v 8 se uklízečky postavily vedle našeho balkonu s cigárem. Ale největší mínus, částečně za to může hotel (západka na dveřích) a částečně lidi( nebylo třeba třískat ale lehce přitlačit k sobě) , že neustále třískali s dveřmi. Všude se tříská s dveřmi, ale tady to byl extrém,nikde jinde to tak nebylo. Takže spát jste mohli až po 23 h a budíček byl v 6 ráno. Pecka. Na hotelu jsme byli pouze 2 Češi.
SlužbyLidé všude příjemní a ochotní. Půjčili mi telefon abych neplatil drahý hovor na bulharské číslo na delegáta. Malé mínus, že není na recepci směnárna.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Luděk Kopřiva
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vzhledem k tomu, že jsme opakovali stejný typ zájezdu jako v roce 2017 - stejný hotel, stejný termín, věděli jsme co máme očekávat. Naše očekávání se splnilo - maximální spokojenost.
Vzdálenost od Sozopolu cca 2,5 km, možnost místní dopravou - turistický vláček 1/hod.
Vzhledem k tomu, že jsme opakovali stejný typ zájezdu jako v roce 2017 - stejný hotel, stejný termín, věděli jsme co máme očekávat. Naše očekávání se splnilo - maximální spokojenost.
Vzdálenost od Sozopolu cca 2,5 km, možnost místní dopravou - turistický vláček 1/hod.
Písečná pláž, cca 2km dlouhá, zakončená skalnatým útesem, kde je možnost pro šnorchlování. V zářijovém termínu - voda je po celé sezóně příjemně vyhřátá, pláže poloprázné, vstup do vody mělký. Vhodné pro mladé rodiny s dětmi, kteří chtějí užít klidu
StravaPolopenze - dostatečný výběr - druhový/množstevní jak u snídaně , tak u večeře.
UbytovanieHotel popisovaný ***, kvalita dle našeho názoru vyšší.
Službyviz ubytování
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 755 € za os.
Adéla K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Tatiana Zahradníčková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Náš celkový dojem z dovolenky bol dobrý, keďže sme Sozopol už viackrát navštívili a vedeli sme sa orientovať. Avšak sme nemali dobrý dojem zo služieb delegátov CK, pretože nedodržali vopred avizované vstupné stretnutie po príchode, počas celého pobytu sa o nás nikto z delegátov nezaujímal a napriek tomu, že sme Sizopol poznali potrebovali sme pár informácií.Boli sme veľakrát na dovolenke s rôznymi CK, ale ani raz sme sa s takým nezáujmom nestretli. Výhovorkou nie je, že sme mali telefonický kontakt na delegátov. Nakoniec sme si poradili sami, aj keď s problémami. Ak by sa toto stalo turistom, ktorí mesto nepoznajú, prišli by o pohodlie a nemali by dobrý pocit.
Náš celkový dojem z dovolenky bol dobrý, keďže sme Sozopol už viackrát navštívili a vedeli sme sa orientovať. Avšak sme nemali dobrý dojem zo služieb delegátov CK, pretože nedodržali vopred avizované vstupné stretnutie po príchode, počas celého pobytu sa o nás nikto z delegátov nezaujímal a napriek tomu, že sme Sizopol poznali potrebovali sme pár informácií.Boli sme veľakrát na dovolenke s rôznymi CK, ale ani raz sme sa s takým nezáujmom nestretli. Výhovorkou nie je, že sme mali telefonický kontakt na delegátov. Nakoniec sme si poradili sami, aj keď s problémami. Ak by sa toto stalo turistom, ktorí mesto nepoznajú, prišli by o pohodlie a nemali by dobrý pocit.
Našli sme si pláž s kľudnou hladinou, ale nepozná mesto, bez pomoci nenájde
StravaSpokojnosť, každý si mohol obmieňať stravu, aby nebola jednotvárna
UbytovanieSpokojnosť
SlužbyPríjemný slušný personál
Zoltán Czomba
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byli jsme se vším spokojeni, hotel byl pěkný, ale zaměstnanci nebyli přátelští.
Byli jsme se vším spokojeni, hotel byl pěkný, ale zaměstnanci nebyli přátelští.
Beáta D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skvělý apartmán, chutné jídlo za dostupné ceny, blízké moře.
Skvělý apartmán, chutné jídlo za dostupné ceny, blízké moře.
Pláž je asi 1 minutu od brány, stačí přejít nákupní ulicí. Jsou zde k zapůjčení lehátka a slunečníky, ale vedle nich i za nimi je spousta místa, abychom mohli opalovat bez nich na ručníku. Pláž je dlouhá, je zde dostatek místa, písečná pláž. Voda má ideální teplotu. Místy byla vodní tráva, ale na straně směrem k historickému centru byla voda čistá a vlny menší.
UbytovanieObrovský obývací pokoj s jídelnou, pohovkou, velkoplošnou TV a velkým jídelním stolem. Krásná, moderní vestavěná kuchyňská linka s elektrickým sporákem, troubou, velkou lednicí, pračkou a digestoří. K dispozici je rychlovarná konvice, mnoho talířů, příborů, kuchyňského náčiní, jedna až dvě pánve a hrnec. V ložnici pohodlná francouzská postel, noční stolky a šatní skříň. Koupelna je poměrně malá, se sprchovým koutem, ale plně vyhovující účelu. Na balkon lze vyjít s stolem a židlemi. K dispozici je žehlička, žehlící prkno, sušák na prádlo a prací prášek k pračce. Na oknech jsou závěsy, v obývacím pokoji i ložnici klimatizace. K pěší zóně stačilo jen projít branou. Pláž je přímo na druhé straně ulice. Celkově plně vybavený, krásný, moderní apartmán.
SlužbyDenní úklid. Za klimatizaci se nemusí platit zvlášť (a uklízečka ji vždy zapnula, aby bylo po návratu příjemně chladno). Na území komplexu je několik bazénů. Na lehátkách bylo vždy místo. Díky umístění je kolem bazénu vždy stinná i slunná část. Pohodlná lehátka. Wi-fi nám ale chyběla...
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Neboli sme spokojný s ubytovaným. Kuchyna nebola vybavená, bola špinavá, pokoj byl malý, nezodpovedalo to fotkám,
Neboli sme spokojný s ubytovaným. Kuchyna nebola vybavená, bola špinavá, pokoj byl malý, nezodpovedalo to fotkám,
Marcel I.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vladimír Kužel
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nebyli jsme spokojeni.
Nebyli jsme spokojeni.
Ve vodě i na pláži spousta neuklizených chaluh. Pláže velmi větrné.
StravaStravovali jsme se samostatně takže spokojenost.
UbytovanieVe vile 3X netekla voda. Majitelka to vysvětlovala problémy s čerpadlem,ale pokud zůstanete namydlení pod najednou netekoucí sprchou je to velmi nepříjemné.S námi byli ve vile ubytovaní i Bulhaři,kteří byli velmi hluční i do tří do rána.
Na naše upozornění na noční hluk nám bylo doporučeno ať zavoláme policii. Nikdo to neřešil.Nádobí na pokoji špinavé . Odpady velmi smrděly.
Bez služeb.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Pavlína K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nádherné místo,nádherná dovolená.
Nádherné místo,nádherná dovolená.
Z ubytování byl kousek k oběma plážím,které byly čisté,krásné.
StravaStravovali jsme se sami v různých restauracích,hlavně tam,kde měli nabídku menu v češtině.Vždy nám chutnalo,obsluha velmi příjemná.
UbytovanieKrásné ubytování,čisté,majitelka vily velmi příjemná,ochotná.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jean Carlo D.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Irena B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Veronika Musilová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bylo to príma.
Bylo to príma.
Prostě pláž. Lidí někdy moc, někdy málo. Voda parádní. Teplá. Viditelnost ve vodě dostačující, přímo uspokojující. Období velkých vražedných vln, zážitek na celý život. Další klady - zasycení žaludku slanou vodou po celý zbytek dne.¨
Neměli jsme.
UbytovaniePokoj na nás působil velice sympatickým dojmem, pan a paní domácí se k nám chovali opravdu mile, zajímali se o naše pohodlí a čistotu.
K našemu překvapení nebyl na pokoji žádný vařič či cokoliv podobného, což bylo opravdu zdrcující, ovšem poznali jsme kulinářskou kulturu Bulharů, což nahradilo zklamání z chybějícího spotřebiče.
Všechny. Parádička.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Kateřina Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Osobně jsem spokojená s celou dovolenou, nemam si na co stezovat akorad jedine co mi vadilo bylo posledni den cekani na autobus. Odejit z pokoje jsme museli do 9ti rano a odjizdeli jsme az o pul 7 a museli jsme sedet venku. Jeste ze bylo kam schovat kufry. To mi asi vadilo nejvic ale jinac krasne prostredi , lidi prijemni.... A doporucuju plavbu lodi , clovek se zase podiva z jineho pohledu a pro me co jsmem byla po 2 u more uplne krasa hlavne vecer jak jsme pluli pri zapadu slunce
Osobně jsem spokojená s celou dovolenou, nemam si na co stezovat akorad jedine co mi vadilo bylo posledni den cekani na autobus. Odejit z pokoje jsme museli do 9ti rano a odjizdeli jsme az o pul 7 a museli jsme sedet venku. Jeste ze bylo kam schovat kufry. To mi asi vadilo nejvic ale jinac krasne prostredi , lidi prijemni.... A doporucuju plavbu lodi , clovek se zase podiva z jineho pohledu a pro me co jsmem byla po 2 u more uplne krasa hlavne vecer jak jsme pluli pri zapadu slunce
V Sozopolu je vic plazi , nam ss nejvic libila ta hlavni sice bylo moc lidi a pokazde uvazovat kde se vecpat ale more krasne ciste. U te mensi plaze bylo malo vody takze vhodne pro deti. Vlackem jsme jeli i na tu 3 ti plaz a ta byla taky fajn akorad daleko no a jezdit porad vlackem za 2 leva tam a 2 leva zpatky se nam nechtelo kazdy den.
StravaByly jsme ubytovani bez stravy , ale chodili jsme do ruznych restauracich pokazde nekde jinde. Vsude varili vyborne a cenove jak u nas. Jsme vybirava v jidle a tam mi chutnalo. Jen co me prekvapilo ze v supermarketu je to drazsi nez v tech malych obchudkach.
UbytovanieMajtele byly velice prijemni a vstricni, byly jsme na tyden a v pulce nam pani majtelka na pokoji vytrela , vymenila povleceni a rucniky, vyhodila kos. Vila byla cca 700 m od more a prvni dny joo super more chodili jsme 2x denne a po 4 dnech furt do toho kopce a z kopce se v tom teple nedalo takze asi pro mensi deti a starsi lidi to neni vhodne kdyz clovek neni moc aktivni
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Petr Korál
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkově s dovolenou spokojenost, s jedinou výjimkou: čas odletu z Prahy-Ruzyně (4:20). Znamenalo to být na letišti už po druhé hodině v noci a to je opravdu dost nelidské. Příliš nerozumím tomu, proč nebyla možnost i pozdějšího odletu, když letadel Travel Servis/SmartWings létá do Burgasu několik denně.
Celkově s dovolenou spokojenost, s jedinou výjimkou: čas odletu z Prahy-Ruzyně (4:20). Znamenalo to být na letišti už po druhé hodině v noci a to je opravdu dost nelidské. Příliš nerozumím tomu, proč nebyla možnost i pozdějšího odletu, když letadel Travel Servis/SmartWings létá do Burgasu několik denně.
Naprostá spokojenost.
UbytovanieBylo to v pohodě, úroveň odpovídala očekávání, dotyčný penzion už znám.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Petr Korál
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jednoduše řečeno: spokojenost. Vše v zásadně odpovídalo tomu, co jsem očekával.
Jednoduše řečeno: spokojenost. Vše v zásadně odpovídalo tomu, co jsem očekával.
Veliká spokojenost, ale já to tam znám už léta, takže žádné překvapení. :-)
StravaMěli jsme to bez stravy, tu jsme si řešili sami.
UbytovanieNa pokoji bych uvítal rychlovarnou konvici a hrnek, jinak spokojenost. Trošku nepříjemnost byla ta, že dva lidé na pokoji dostávají pouze jeden klíč, ale to na místě vyřešil delegát zájezdu, nechali nám udělat duplikát klíčů - moc děkuji za jeho vstřícnost a pomoc.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate