Black Sea Star Hodnotenie: 3/5 Bulharsko, Sozopol
Libuše Hujčáková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
S dovolenou jsme byli velmi spokojeni.Jen do měst to mohlo být o něco blíž,ale zase byl všude klid.
S dovolenou jsme byli velmi spokojeni.Jen do měst to mohlo být o něco blíž,ale zase byl všude klid.
Pláž čistá podle okolí.Každé ráno pláž uklízeli vstup do moře byl pozvolný a nejvíc jsme si užili velké vlny.
StravaStrava super.Jídlo se střídalo bylo rozmanité i pití byl velký výběr.
Jen při příjezdu do hotelu v 10h jsme podle recepční měli nárok až na večeři a stravu jsme měli all exclusive.Tak jsme jídlo šli koupit do obchodu vedle hotelu.
Ubytování bylo mooc hezké,jen uklizečky by mohly být více důsledné při úklidu za dveřmi koupelny při příjezdu byla velká vrstva prachu a ve sprchovém koutu plíseň.
SlužbyHotel je hezký na dobrém klidném místě vhodný pro rodiny s dětmi jen dál do dalších měst.V recepci paní recepční bylo horší se domluvit,ale vždy jsme se domluvili s pomocí překladače.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Ondřej P.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Solidní dovolená a hlavně pro rodiny s dětmi.Dostupnost do Sozopolu nebo Černomorce je jen taxi ( Soz.20,-leva),ale stojí za návštěvu.Nabídnuté zájezdy vyjíždějí ze Sozopolu nebo Černomorce,kam se musí dopravit každý sám.Nejeli jsme.Moře teplé kolem 24 st.,dost to tam fouká a jsou větší vlny.Dojem kazí okolí hotelu-zanedbané prostředí-připomíná Tunisko.
Solidní dovolená a hlavně pro rodiny s dětmi.Dostupnost do Sozopolu nebo Černomorce je jen taxi ( Soz.20,-leva),ale stojí za návštěvu.Nabídnuté zájezdy vyjíždějí ze Sozopolu nebo Černomorce,kam se musí dopravit každý sám.Nejeli jsme.Moře teplé kolem 24 st.,dost to tam fouká a jsou větší vlny.Dojem kazí okolí hotelu-zanedbané prostředí-připomíná Tunisko.
Kamenem úrazu je dostupnost pláže.Není daleko,asi 250 metrů,ale příchod k ní je dost nebezpečný hlavně pro rodiny s dětmi.Od hotelu se musí jí po komunikaci asi 100 metrů kde není chodník a po obou stranách parkují auta.Pak se prochází přes kemp,který se poměrně zanedbaný.Na pláži místa dost-lehátka a slunečníky za poplatek.Moře teplé,trochu víc to tam fouká a tak jsme zažili obden větší vlny.
StravaStravy byl dostatek,solidní pestrost,dalo se vybrat podle chuti.Užívali jsme si dostatek ovoce a zeleniny.Dopolední a odpolední bar byl vždy dobře vybaven pochoutkami,pitím všeho druhu.
UbytovanieUbytování velmi pěkné,vždy řádně uklizeno,častá výměna osušek.Balkon přes oba pokoje.
SlužbyNemáme připomínky.U venkovního bazénu byl dostatek lehátek a slunečníků,voda čistá.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate




























