Lozenec Resort Hodnotenie: 3/5 Bulharsko, Lozenec
Martin Wagner
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nejsem zase až tak náročný uživatel, ale hvězdičky, které hotel má dle mého neodpovídají. Přístup některého z personálu překvapil v dobrém, ale i v opačném dojmu. Trochu jsem si připadal, že jsou zde někteří občané vítáni více, jak z ČR. Osobně se nemohu válet celý den na pláži, to nevydržím. Hotel je asi pět minut od náměstí, potom pár uliček, kde jsou různé stánky a krámky, ale dále jít nemá smysl. Takže malinkatá oblast. Cestování od letiště minibusem, řidič asi chvátal, náš hotel byl nejdále, duše byla řádně vytřesena. Bazén u hotelu, dobrý, bohužel zase jsme u lidí, ráno rychle zabrat svým ručníkem lehátka i když tam celé dopoledne nejsem.
Nejsem zase až tak náročný uživatel, ale hvězdičky, které hotel má dle mého neodpovídají. Přístup některého z personálu překvapil v dobrém, ale i v opačném dojmu. Trochu jsem si připadal, že jsou zde někteří občané vítáni více, jak z ČR. Osobně se nemohu válet celý den na pláži, to nevydržím. Hotel je asi pět minut od náměstí, potom pár uliček, kde jsou různé stánky a krámky, ale dále jít nemá smysl. Takže malinkatá oblast. Cestování od letiště minibusem, řidič asi chvátal, náš hotel byl nejdále, duše byla řádně vytřesena. Bazén u hotelu, dobrý, bohužel zase jsme u lidí, ráno rychle zabrat svým ručníkem lehátka i když tam celé dopoledne nejsem.
Od hotelu pláž kousek, opravdu krásná, klidná nenáročná procházka. Možnost přístupu z ulice, nebo po kovových schodech, nutno někde by chtělo opravit. Bohužel lidi jsou lidi, fajgl vedle sebe, občas plastové tašky, kelímky. Jinak já byl spokojený. Při naší návštěvě stále vyvěšena červená vlajka, zelená a žlutá, takže plavání bylo velice omezené. Plavčík do 18 hodin a opravdu vyháněl lidi a pískal. Asi ví proč, tak jsem poslouchal také.Voda dle vln čistá, někdy s přínosem hodně řas a bordelu od lidí-prasat (plastové sáčky, plechovky).
StravaStrava byl asi největší problém. Osobně jsem se těšil na spoustu ryb atd. Byla jen makrela, s kečupem, se zeleninou apod. Vepřové z konzerv, to prostě člověk pozná i kdyby neměl chuťové buňky. Stále dokola se opakující se jídlo. Rýže s kukuřicí, rýže s hráškem, hranolky a omáčka s masem malinko obměna, jinak stejné.
Šopský salát byl vynikající a jeho druhá odnož (to samé ze zeleniny + nakrájený nebo nastrouhaný salám a tvrdý sýr) bylo moje hlavní jídlo. Ovoce dobrý. Dortíky a hlavní jídlo - olej a mastnota vyhrává.
Pivo, limo (pepsi, sprite a voda-jako kdyby nic jiného nebylo) a potom nějaká kořalka a někdy tonik, neustálé malinkaté plastové kelímky, káva také do kelímku. Když jsem dostal sklo, byl jsem jako v jiném světě.
Pokoj, vlastně apartmán už něco pamatuje. Ale jak jsem psal, zase nejsem tak náročný. Klimatizace fungovala, skříň na věci už méně. Nejvíce byl šok, sprcha jen tak přidělaná na zdi v koupelně s wc, voda při sprchování všude a jen člověk potřeboval ploutve.
SlužbyRučníky, prostěradla atd., měněno, o pokoj taky postaráno.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Renata Jiříková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Čekala jsem vyšší komfort.
Čekala jsem vyšší komfort.
Na pláži byl samý nedopalek od cigaret. Jelikož byly pořád velké vlny, na pláži byly řasy a rozdrcené mušle, jako střepy.
StravaStrava se hodně opakovala a denní gril byl většinou připálený a každý den stejný.
UbytovaniePokoje byly samá pavučina, nikdo nepřišel celý týden nic uklidit. Pouze vysypat odpadkový koš a přinést toaletní papír. I když jsme se dole čistily, nezabránily jsme, aby se z něčeho nevysypal písek. Bylo ho tam jak v pískovně a nikoho to nezajímalo.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate


























