Izabela W.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2025
Velmi příjemný personál, zařízení je udržováno v čistotě.
Velmi příjemný personál, zařízení je udržováno v čistotě.
Čisté, pěkné, bez námitek
StravaStravování - snídaně, vždy stejná sada, jedna palačinka, jeden toast, výběr vajec. Káva z pytlíku. 10 dní nedošlo k žádné změně.
UbytovaniePokoj určený k ubytování byl na velmi nízké úrovni. Plesnivá moskytiéra, prasklé kování, plesnivé záchodové prkénko, stěny dlouho nevymalované, oprýskané. Žádná světla, žádné skříně, stará a vrzající postel. Bez televize, stará lednice. Co se týče tzv. kávové nebo čajové soupravy - kromě dvou varných konvic nebylo v jídelně nic.
SlužbyJsme spokojeni. Velmi milá a zdvořilá obsluha
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)



