Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
S hotelom a lokalitou hotela sme boli veľmi spokojní, určite odporúčame, hodnotíme to výborne.
S hotelom a lokalitou hotela sme boli veľmi spokojní, určite odporúčame, hodnotíme to výborne.
Pláž sa v blízkosti hotela nevyskytovala, keďže išlo o pobyt v NY.
StravaStravu sme v hoteli nemali, ale bola tam aj táto možnosť stravy.
UbytovanieHotel Hilton bol v blízkosti centra a spĺňal naše požiadavky a očakávania.
SlužbyHotel ponúkal služby gastro, bary a ďalšie iné.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







