Petr N.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2026
Nad veškerý dojem spokojený,vlastně nebyla věc,která by vadila,co se týkalo,služeb ,čistoty vybavení hotelu.Jen jediná věc o ,které jsme nebyli informováni předem,byla vratná kauce ve výši 11000 kč.při vstupu do hotelu.nic méně v den odjezdu byla kauce v ten týž den vrácena zpět na účet.
Nad veškerý dojem spokojený,vlastně nebyla věc,která by vadila,co se týkalo,služeb ,čistoty vybavení hotelu.Jen jediná věc o ,které jsme nebyli informováni předem,byla vratná kauce ve výši 11000 kč.při vstupu do hotelu.nic méně v den odjezdu byla kauce v ten týž den vrácena zpět na účet.
Celkový dojem byl na výbornou,čistota,úroveň hotelu,ochota s personálem i vc vybavení
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







