Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 86 995

Poloha

Tento luxusný hotel Cenger Beach Resort & SPA, postavený v roku 2011, ktorý sa skladá z dvoch sedempodlažných vzájomne prepojených budov, sa nachádza cca 150 m od pláže – prístup k pláži je podchodom pod miestnou komunikáciou. Hotel je vzdialený cca 3 km od Kizilotu a cca 20 km od historického centra Side, kam sa môžete dostať taxíkom alebo miestnym minibusom dolmušou. Vzdialenosť od letiska v Antalyi je cca 95 km.

Vybavenie

Hotel disponuje vstupnou halou v hlavnej budove s nonstop s recepciou (možnosť prenájmu trezorov alebo úschovy batožiny), zmenárňou a lobby barom, hlavnou bufetovou reštauráciou s vonkajším posedením, 2 a la carte reštauráciami (rybacia a turecká), snack barom pri bazéne, plážovým barom, cukrárňou - kaviarňou, obchodnou pasážou (minimarket, suveníry, klenotníctvo, tabak, noviny, autopožičovňa, kaderníctvo), konferenčnou miestnosťou, spoločenskou miestnosťou s TV, internetovým kútikom, práčovňou, čistiarňou, diskotékou – nočným barom.Spa centrum ponúka: krytý bazén, masáže, saunu, parné a turecké kúpele, kúpeľné a kozmetické procedúry, fitness centrum.V areáli sa nachádza bazén, bazén so šmýkačkami, detský plytký bazénik, slnečná terasa a snack pool bar - ležadlá, slnečníky a osušky sú zdarma.Pre športovcov je pripravený tenisový kurt, pétanque, herňa (stolný tenis, šípky, biliard), plážový volejbal, potápačské centrum alebo vodné športy na pláži (jazda na banáne, vodné lyže, šnorchlovanie, potápanie, šliapadlá, kanoe).Pre deti je pripravený mini klub (4-12 rokov), bazén so šmýkačkami, ihrisko, diskotéka, špeciálne detské menu v reštaurácii a rôzne animačné programy a súťaže počas dňa.

Ubytovanie

V hotelu je 268 luxusne zariadených izieb – konkrétne: 198 štandardných izieb, 7 economy izieb, 3 izby pre handicapovaných hostí, 40 rodinných izieb (poschodová posteľ – palanda) , 20 rodinných izieb prepojených spojovacími dverami. Všetky izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou (sprcha/vaňa, WC, fén, toaletné potreby, telefón), centrálne riadenou klimatizáciou, telefónom, sat TV s hudobným programom, trezorom (za poplatok), minibarom (naplnený len pri príjazde), balkónom alebo terasou. Izby typu economy sú menšie než štandardné izby a nemajú balkón. Rodinné izby s poschodovou posteľou (palanda) – väčšia izba s francúzskou posteľou a poschodovou posteľou (palanda) ako prístelkou pre deti. Rodinné izby sú prepojené spojovacími dverami – ide o dva prepojené štandardné izby s jednou kúpeľňou.

Strava

Program All inclusive – plná penzia formou bufetu, 1 x za pobyt večera v a la carte reštaurácii (nutná rezervácia), počas dňa ľahké občerstvenie, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje v dobe 10:00-24:00 - nápoje sa podávajú v niektorom z barov a reštaurácií v rámci ich otváracej doby, okrem toho program zahŕňa animačné programy počas dňa, turecké kúpele, sauna, fitness, stolný tenis, plážový volejbal, aerobik, step, pétanque, miniklub, slnečníky a ležadlá pri bazénu a na pláži.Upozornenie: nápoje počas diskotéky nie sú zahrnuté v programe all inclusive

Služby

Novopostavený hotel si získa svojich hostí polohou priamo pri pláži, príjemnou atmosférou a kvalitou ponúkaných služieb. Organizuje pravidelné animačné programy pre deti (hry, súťaže, kreatívne dielne, kvízy, mini klub, ihrisko, detský bazén) a dospelých a zábavné večerné show. Umožňuje športové aktivity ako napr. tenis, stolný tenis, plážový volejbal, pétanque, aerobik, vodné pólo a vodné športy na pláži (za poplatok, napr. windsurfing, šliapadlá, kanoe, banán, katamaran, padák, vodný skúter). Pre deti je k dispozícii bazén so šmýkačkami a plytkou časťou, ihrisko a miniklub. Na relaxáciu je určené spa centrum so širokou ponukou procedúr (sauna, masáže, kozmetické ošetrenie, telové zábaly, manikúra, pedikúra).

Služby za poplatek

trezor, minibar, biliard, šípky, bowling, internet, tenis (nočné osvetlenie kurtov a požičovňa rakiet a loptičiek), centrum vodných športov na pláži, potápačské centrum, individuálne stráženie detí, práčovňa, čistiareň, služby spa centra

Pláž

Hotelová súkromná pláž sa nachádza cca 150 m od hotela, je prístupná cez podchod pod miestnou komunikáciou - ležadlá a slnečníky sú zdarma. Odporúčame využiť ponuku vodných športov na pláži.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 150 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 15 km
 • Vzdialenosť od letiska 90 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Tenis áno
 • Surfovanie áno
 • Kľudná lokalita áno
 • Fitness áno
 • Animačné programy áno
 • Wifi zadarmo áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,0 / 5
Invia

Výborné (693 hodnotení)

Ubytovanie 4,2 / 5

Strava 4,2 / 5

Okolie 3,5 / 5

Cena 3,9 / 5

78. najlepšie hodnotený z 215 hotelov v Turecká riviéra

Denisa Konturová Júl 2022

Dátum pobytu: 3.7. - 10.7.2022

Hodnotenie 5,0 / 5
Nadhera
Celkové hodnotenie

Nadhera

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Nádhera

Strava
Výborná

Služby hotela
Výborné

Pláž
Paráda

Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)

Dagmar Doležalová

Hodnotenie 5,0 / 5
Velká spokojenost můžu jen a jen doporučit
Celkové hodnotenie

Velká spokojenost můžu jen a jen doporučit

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Milé mě překvapila velikost pokoje vše čisté .

Strava
Strava výborná moc mi chutnal kebab nebo bulgur umí to dobře přpravit.

Služby hotela
Služby na jedničku personál milý a ochotný.

Pláž
Krátká dostupnost pláž čistá moře supr jen vlez do vody byl náročnější pro starší lidi a malé děti to nebylo snadné. Já jsem to zvládala docela dobře. Vynahradil to nádhérné a teplé moře.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (5)

Filtrovať recenzie

Vladimír Dendis September 2022

Dátum pobytu: 10.9. - 21.9.2022

Hodnotenie 4,5 / 5
Odporúčam
Celkové hodnotenie

Odporúčam

Ubytovanie 4,0 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Záleží na pridelenej izbe. Potrebná renovácia.

Strava
Odporúčam

Služby hotela
Za príplatok.

Pláž
Pešo od hotela do 150m, lehátka, snack bar..... v cene.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Veronika N. September 2022

Dátum pobytu: 10.9. - 17.9.2022

Hodnotenie 4,2 / 5
Všetko bolo super, dovolenku sme si užili. Prekážal nám výhľad na klimatizáciu a upratovací servis na izbách si neplnil svoju úlohu.
Celkové hodnotenie

Všetko bolo super, dovolenku sme si užili. Prekážal nám výhľad na klimatizáciu a upratovací servis na izbách si neplnil svoju úlohu.

Ubytovanie 4,3 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 3,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Juraj D. September 2022

Dátum pobytu: 3.9. - 10.9.2022

Hodnotenie 3,2 / 5
Dovolenku hodnotím v celku pozitívne. Všetko zodpovedalo cene zájazdu.
Celkové hodnotenie

Dovolenku hodnotím v celku pozitívne. Všetko zodpovedalo cene zájazdu.

Ubytovanie 3,0 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolie 2,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Ubytovanie super. Každý deň uprataná izba,čisté uteráky a osušky,chladnička s nealko nápojmi doplnená denne. Jednú vec čo môžem vytknúť je to, že sme hneď nedostali izbu ktorú sme mali zaplatenú ( balkón ). Personál dá automatick izbu nižšej triedy. Ak prídete potom požiadať o novú izbu bezproblémov vám ju vymenia.

Strava
Strava každý deň tá istá no vedeli ste si vždy niečo vybrať. Mne osobne tam chýbalo viac európskych jedál (porovnanie s inými hotelmi ktoré som v Turecku navštívil). Jedlo ste si mohli dať aj pri bazéne alebo na pláži čiže ste nemuseli chodiť do hotelovej reštaurácie.

Služby hotela
Personál nie vždy úplne ochotný, komunikovali sme v anglickom jazyku ktorý nie každý ovládal dobre čiže vznikali nedorozumenia. Každé ráno som si všimol že na recepci na stoloch boli poháre z predchádzajúceho večera.

Pláž
Pláž blízko pri hoteli, nie veľmi čistá, vstup do mora bol troška ťažší nakoľko tam bolo veľa kameňov čiže je lepšie si vziať topánky do vody. Lehátok bolo dostatočne veľa čiže nebol problém aby ste si nemali kde ľahnúť

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Věra K. September 2022

Dátum pobytu: 27.8. - 6.9.2022

Hodnotenie 3,9 / 5
V hotelu Cenger jsme byli potřetí, stále v pořádku
Celkové hodnotenie

V hotelu Cenger jsme byli potřetí, stále v pořádku

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 1,5 / 5

Okolie 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytovanie
Ubytování klasické, pěkné, čisté.

Strava
Strava nic moc. Denně stejné maso v zelenině. Vím, že spokojenost s pobytem u moře se nehodnotí dle stravy, ale strava byla ubohá. Hlad samozřejmě nebyl, stále jsme jedli to samé. Měnili jsme přílohy - hranolky, rýže nebo těstoviny. Nebyla nám nabídnuta žádná turecká specialita.

Služby hotela
Na výborné úrovni

Pláž
Kamenitá, nějak neudržovaná, určitě boty do vody s sebou

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Anonym Júl 2022

Dátum pobytu: 3.7. - 10.7.2022

Hodnotenie 4,1 / 5
Splnilo očakávanie
Celkové hodnotenie

Splnilo očakávanie

Ubytovanie 4,5 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolie 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytovanie
Izby boli veľké a čisté . Každý deň menili prádlo aj uteráky. Doplňovali vodu a pod.

Strava
Bolo si stále z čoho vybrať a jedlo doplňovali stále tak sa človek najedol príjemne aj keď prišiel neskôr na raňajky a podobne. Nápoje boli dostupné všade 4 druhy džusov a viac ďalšie podávali na bare. Na Zmrzlinu bola rada občas ale nič hrozné. Jedlo sa podávalo všade aj na pláži.

Služby hotela
Personál sa snažil a bol veľmi ochotný. V hoteli udržiavali čistotu. Jediná vec bola mínus a to bol neskutočne pomalý internet. A Internet bol zadarmo len v Hale kde bol samozrejme aj bar takže sa tam dalo posedieť .Za internet na izbe sa dalo priplatiť ale ceny boli 12 eur na 7 dní. Uteráky dávali každý deň tak si človek nemusel brať vlastne a lehátok aj tieňa bolo dosť po celý deň tak sa vôbec nemuselo obsadzovať.

Pláž
Pláž bola čistá. Lehátka boli k dispozícii stále aj na pláži a bolo ich dosť. Bolo stále dostatok voľných. Do mora bol prístup celkom fajn, ale odporúčam topánky do mora keďže sú tam male kamienky. More čisté a bez odpadkov. Ďalšie služby ako plavby na mori a atrakcie ktoré už neponúkal hotel boli blízko ale neskutočne predražené.

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 31 °C v noci 21 °C

 • Teplota vody 27 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 33 °C v noci 22 °C

 • Sobota 35 °C v noci 23 °C

 • Nedeľa 37 °C v noci 24 °C

 • Pondelok 34 °C v noci 22 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December