Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Wassermann

Hodnotenie: 3/5

Turecko, Kemer, Kemer

od 227 za os.

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 79 304

miesto:
Hotel sa nachádza v centre mesta Kemer. Je to asi 350 m od pláže a pár minút chôdze od zariadení rezortu. Reštaurácie a bary nájdete v centre mesta asi 50 m od hotela. Autobusová stanica je vzdialená približne 100 m. Starobylé miesto Olympos je vzdialené približne 40 minút jazdy autom. Letisko Antalya je vzdialené 65 km.

Zariadenie:
Ubytovanie radi privíta hostí v jednej z izieb: k dispozícii sú 2 apartmány, 5 jednolôžkových a 40 dvojlôžkových izieb. Recepcia je otvorená nepretržite. V ubytovacom zariadení je k dispozícii úschovňa batožiny, trezor a zmenáreň. V hoteli je k dispozícii Wi-Fi. Služba organizácie výletov vám pomôže s rezerváciou výletov. Súčasťou areálu je krásna záhrada a detské ihrisko. K ďalším zariadeniam v dome patrí TV miestnosť a knižnica. Každý, kto príde autom, ho môže bezplatne zaparkovať na hotelovom parkovisku. Ponúkané služby zahŕňajú stráženie detí, starostlivosť o deti, požičovňu áut, lekársku pomoc, transferovú službu, izbovú službu za poplatok, práčovňu a vyhradený kyvadlový autobus. Aktívni hostia, ktorí chcú spoznávať okolie na bicykli, ocenia požičovňu bicyklov (za poplatok) a k dispozícii sú aj parkovacie miesta pre bicykle. K dispozícii je fax, ktorý vám pomôže s obchodnými aktivitami.

Ubytovanie:
O príjemnú klímu v izbách sa stará klimatizácia a individuálne nastaviteľné kúrenie. Balkón je štandardom vo väčšine izieb. Izby s kobercom majú manželskú posteľ. Prístelky je možné vyžiadať. K dispozícii je aj trezor, minibar a pracovný stôl. Štandardom je aj mini chladnička. Telefón, TV so satelitným/káblovým príjmom a WiFi (za poplatok) poskytujú najlepší dovolenkový komfort. K vybaveniu izieb patria papuče. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom a vaňou a sušičom vlasov. Ubytovanie ponúka rodinné a 47 nefajčiarskych izieb.

Šport/zábava:
Kým dospelí si zaplávajú pár kôl vo vonkajšom bazéne, deti si prídu na svoje v brodisku. K dispozícii je tiež terasa s ležadlami a slnečníkmi. K dispozícii je snack bar pri bazéne. Aktívni hostia sa môžu venovať cyklistike/horskej cyklistike. Posilňovňa a stolný tenis sú súčasťou hotelových športových a voľnočasových aktivít. Hotel má wellness centrum s kúpeľmi a hammamom, ako aj saunu, parný kúpeľ a masáže za príplatok.

Jedlá:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, vrátane kaviarne a baru.Nefajčiarska reštaurácia má vysoké stoličky pre deti. Ubytovanie ponúka rezervovateľné stravovacie služby vrátane prenocovania vrátane raňajok a polpenzie. Bohaté raňajky formou bufetu sú zárukou dobrého začiatku dňa. V čase obeda si môžete vybrať medzi à la carte a menu a večer medzi bufetom, à la carte a menu. K dispozícii sú aj špeciálne položky menu vrátane diétnych možností. Dom ponúka aj špeciálne možnosti stravovania. Hotel ponúka široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojov.

Kreditné karty:
V ubytovacom zariadení sú akceptované nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa, JCB a MasterCard.

Len hotelové rezervácie:
Upozorňujeme, že všetci hostia, ktorí nemajú bydlisko v EÚ, môžu mať problémy s registráciou v hoteli, najmä v prípade „rezervácií len pre hotel“ v cieľovej oblasti. V takom prípade sú hotelieri oprávnení požadovať doplatok na mieste alebo odmietnuť rezerváciu!

Vybavenie, služby, zábava a športové ponuky v zimnej sezóne:
V zimnej sezóne (zvyčajne začiatok novembra až koniec marca/polovica apríla) a v skorej a neskorej sezóne (apríl a október) nie sú niektoré z tu uvedených zariadení k dispozícii vôbec alebo sú k dispozícii len obmedzenom rozsahu v dôsledku poveternostných podmienok alebo nízkeho počtu návštevníkov. Týka sa to najmä plážových a bazénových zariadení (slnečníky a ležadlá, móla na kúpanie, bary pri bazéne a na pláži), vonkajšej zábavy a športových aktivít (najmä vodné športy). V mnohých hoteloch sú bazény v zimných mesiacoch obsluhované alebo úplne vypustené, tobogany/aquaparky nie sú v prevádzke. Ponuka à la carte reštaurácií, snack reštaurácií a barov môže byť v zimnom období tiež obmedzená alebo môžu byť obmedzené servisné časy, namiesto bufetu je možné podávať jedlá formou menu. Vonkajšie večerné akcie sú zrušené alebo budú presunuté do interiéru. Minikluby sa často v zimnej sezóne neponúkajú vôbec alebo sa ponúkajú len počas školských prázdnin. Ak je v miestnosti klimatizácia, v zimných mesiacoch slúži ako kúrenie.

Vstupné požiadavky Türkiye:
Nemeckí občania (vrátane maloletých) vyžadujú   Pre vstup do Turecka a pobyty do 90 dní občiansky preukaz, pas alebo dočasný pas. Deti do 12 rokov môžu do krajiny vstúpiť aj s platným detským pasom (od 10 rokov s fotografiou a uvedením národnosti „nemecká“). Vstup nie je možný s cestovným preukazom vydaným spolkovou políciou v prípade núdze ako náhrada za pas alebo dočasný občiansky preukaz.

Pasy musia mať aspoň jednu voľnú stranu, keďže pasy sú pri vstupe opečiatkované vstupnou pečiatkou a dátumom. Pri vstupe do krajiny s občianskym preukazom vydajú turecké colné orgány vstupný doklad, ktorý si treba starostlivo uschovať, pretože ho treba pri odchode z krajiny opäť predložiť.

V prípade maloletých, ktorí cestujú do Turecka bez rodičov, musia mať so sebou formulár súhlasu podpísaný oboma rodičmi (v nemčine a preložený do turečtiny). Na opätovný vstup do Nemecka potrebujú deti, ktoré majú nemecké aj turecké občianstvo, nemecký pas alebo občiansky preukaz, o ktoré je potrebné pred odchodom požiadať príslušný nemecký úrad, alebo v prípade potreby platný detský pas.

Občania iných krajín by sa mali informovať o požiadavkách na vstup na Veľvyslanectve Tureckej republiky v Berlíne alebo na ich príslušnom konzuláte.

Zdroj: Federálne ministerstvo zahraničných vecí/Turecko: Cestovné a bezpečnostné informácie – Federálne ministerstvo zahraničných vecí (auswaertiges-amt.de)

(Od januára 2024)
Lage:
Das Hotel liegt im Zentrum von Kemer. Zum Strand sind es rund 350 m, die Einrichtungen des Badeortes erreicht man nach wenigen Gehminuten. Im rund 50 m entfernten Stadtzentrum befinden sich Restaurants und Bars. Zum Busbahnhof sind es etwa 100 m. Die antike Stätte Olympos ist rund 40 Fahrminuten entfernt. Der Flughafen Antalya ist 65 km entfernt.

Ausstattung:
Gerne heißt die Unterbringung die Gäste in einem der Zimmer willkommen: 2 Suiten, 5 Einzel- und 40 Doppelzimmer stehen zur Verfügung. Die Rezeption ist rund um die Uhr besetzt. Eine Gepäckaufbewahrung, ein Safe und eine Wechselstube gehören zur Einrichtung des Hauses. Im Hotel steht WLAN zur Verfügung. Hilfestellung bei der Buchung von Ausflügen wird am Tourdesk geboten. Ein schöner Garten und ein Spielplatz gehören zum Gelände der Unterbringung. Zu den weiteren Einrichtungen des Hauses zählen ein TV-Raum und eine Bibliothek. Wer mit dem Fahrzeug anreist, kann es ohne Gebühr auf dem Parkplatz des Hotels abstellen. Zu den gebotenen Leistungen gehören ein Babysitterservice, eine Kinderbetreuung, eine Autovermietung, medizinische Betreuung, ein Transferservice, ein kostenpflichtiger Zimmerservice, ein Wäscheservice und ein eigener Shuttlebus. Aktive Gäste, die die Umgebung per Rad entdecken möchten, werden den Fahrradverleih (gegen Gebühr) zu schätzen wissen, Fahrradstellplätze sind ebenfalls vorhanden. Zur Unterstützung bei Geschäftstätigkeiten ist ein Faxgerät verfügbar.

Unterbringung:
Für angenehmes Raumklima in den Zimmern sorgen eine Klimaanlage und eine individuell steuerbare Heizung. In den meisten Zimmern zählt ein Balkon zum Standard. Die mit Teppichböden ausgestatteten Zimmer verfügen über ein Doppelbett. Zustellbetten können angefordert werden. Außerdem sind ein Safe, eine Minibar und ein Schreibtisch verfügbar. Ein Minikühlschrank zählt ebenfalls zur Standardeinrichtung. Besten Urlaubskomfort bieten ein Telefon, ein TV-Gerät mit Satelliten-/Kabelempfang und WiFi (gegen Gebühr). Zu den Vorzügen der Zimmer gehören Hausschuhe. Im Badezimmer, ausgestattet mit einer Dusche und einer Badewanne, gibt es einen Haartrockner. Die Unterbringung bietet Familien- und 47 Nichtraucherzimmer.

Sport/Unterhaltung:
Während die Erwachsenen im Außenpool ein paar Runden schwimmen, kommen die Kinder im Planschbecken auf ihre Kosten. Auch eine Terrasse mit Sonnenliegen und Sonnenschirmen ist vorhanden. Eine Pool-/Snackbar ist vorhanden. Aktive Gäste können sich beim Radfahren/Mountainbiking vergnügen. Fitnessstudio und Tischtennis sind Teil des Sport- und Freizeitangebots des Hauses. Das Hotel verfügt über einen Wellnessbereich mit einem Spa und einem Hammam sowie gegen zusätzliche Gebühr eine Sauna, ein Dampfbad und Massage-Anwendungen.

Verpflegung:
Es stehen verschiedene gastronomische Einrichtungen zur Auswahl, wie ein Café und eine Bar. Das Nichtraucherrestaurant verfügt über Kinderhochstühle. Die Unterbringung bietet als buchbare Verpflegungsleistungen Übernachtung inkl. Frühstück und Halbpension. Ein reichhaltiges Frühstücksbuffet garantiert einen guten Start in den Tag. Mittags gibt es die Wahl zwischen à la carte und Menü und abends zwischen Buffet, à la carte und Menü. Auch besondere Speisen sind erhältlich, darunter Diätgerichte. Darüber hinaus stellt das Haus spezielle Verpflegungsangebote bereit. Das Hotel führt ein Sortiment alkoholischer und alkoholfreier Getränke.

Kreditkarten:
Folgende Kreditkarten werden in der Unterbringung akzeptiert: American Express, Visa, JCB und MasterCard.

Nur-Hotel-Buchungen:
Bitte beachten Sie, dass für alle Gäste ohne Wohnsitz in der EU vor allem bei "Nur Hotel Buchungen" im Zielgebiet Probleme beim Einchecken im Hotel auftreten können. In einem solchen Fall sind die Hoteliers dazu berechtigt, eine Nachzahlung vor Ort einzufordern oder die Buchung zurückzuweisen!

Einrichtungen, Service-, Animations- und Sportangebote in der Wintersaison:
In der Wintersaison (i. d. R. Anfang November bis Ende März/Mitte April) und in der Vor- und Nachsaison (April und Oktober) stehen witterungsbedingt oder aufgrund geringer Besucherzahlen einige hier aufgeführten Einrichtungen zum Teil gar nicht oder nur in beschränktem Umfang zur Verfügung. Dies gilt vor allem für Strand- und Pooleinrichtungen (Sonnenschirme und Liegen, Badestege, Pool- und Strandbars), Animations- und Sportangebote im Freien (insbesondere Wassersport). In vielen Hotels werden die Swimmingpools in den Wintermonaten gewartet bzw. komplett geleert, Wasserrutschen/Aquaparks sind nicht in Betrieb. Auch das Angebot an A-la-carte-Restaurants, Snackrestaurants und Bars kann in der Wintersaison reduziert oder die Servicezeiten können eingeschränkt sein, statt eines Buffets können die Mahlzeiten in Menüform serviert werden. Abendveranstaltungen im Freien entfallen bzw. werden in Innenräume verlegt. Miniclubs werden häufig in der Wintersaison gar nicht oder nur während Schulferienzeiten angeboten. Wenn zur Zimmerausstattung eine Klimaanlage gehört, dient diese in den Wintermonaten als Heizung.

Einreisebestimmungen Türkei:
Deutsche Staatsbürger (auch Minderjährige) benötigen für die Einreise in die Türkei und Aufenthalte bis zu 90 Tagen einen Personalausweis, Reisepass oder vorläufigen Reisepass. Kinder bis zu 12 Jahren können auch mit einem gültigen Kinderreisepass (ab 10 Jahren mit Lichtbild und der Eintragung Nationalität „deutsch“) einreisen. Nicht möglich ist die Einreise mit mit einem von der Bundespolizei für Notfälle ausgestellten Reiseausweis als Passersatz oder einem vorläufigen Personalausweis.

Reisepässe müssen noch über mindestens eine freie Seite verfügen, da die Pässe bei Einreise mit einem Einreisestempel samt Datum versehen werden.  Bei der Einreise mit Personalausweis händigen die türkischen Zollbehörden ein Einreisepapier aus, welches sorgfältig aufzubewahren ist, da es bei der  Ausreise wieder vorgelegt werden muss. 

Für Minderjährige, die ohne ihre Eltern in die Türkei reisen, ist ein von beiden Elternteilen unterschriebene Einverständniserklärung mitzuführen (in deutscher Sprache und ins Türkische übersetzt). Kinder, die sowohl die deutsche als auch die türkische Staatsangehörigkeit besitzen, benötigen zur Wiedereinreise nach Deutschland einen deutschen Reisepass oder Personalausweis, der vor Abreise bei der zuständigen deutschen Behörde beantragt werden muss, oder ggf. einen gültigen Kinderreisepass.

Bürger anderer Staaten erkundigen sich bzgl. der Einreisebedingungen bitte bei der Botschaft der Republik Türkei in Berlin oder  ihrem zuständigen Konsulat.

Quelle: Auswärtiges Amt/Türkei: Reise- und Sicherheitshinweise - Auswärtiges Amt (auswaertiges-amt.de)

(Stand: Januar 2024)

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 600 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 0 m
 • Vzdialenosť od letiska Letisko 60 km
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Chladnička Chladnička áno
 • Detské ihrisko Detské ihrisko áno
 • Fitness Fitness áno

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 23 °C v noci 14 °C

 • Teplota vody 18 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 24 °C v noci 12 °C

 • Pondelok 26 °C v noci 13 °C

 • Utorok 28 °C v noci 15 °C

 • Streda 30 °C v noci 17 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať