Moje nejhorší dovolená,
chtěli mně ubytovat v suterénu, sklepě bez okna, bez přístupu vzduchu, bez kontaktu s okolím, na samotce. A náhradní řešení byl pokoj u silnice a vedle domu, určeného k demolici, oplocené polozbořeniny a co bylo nejhorší, úplně pod kopcem, se stoupáním největším, takže do centra jenom do kopce a nikde si sednout na lavičku.
PlážPláž nebyla, hotel v centru Istanbulu.
Strava Snídaně, med, džem, nutella, margarín, trojůhelníčky sýru, ty nejmenší, vařené vejce, krájený salám, půlky, krájená rajčata, opečená cuketa, krájený párek v červené omáčce, žlutá asi omáčka, polévka, studená, kostičky čerstvého sýru žervé, kostičky sladkého dezertu, vajíčkový salát s bramborem a čínským zelím, pečivo krájená veka, čaj, mléko, citron, kakaový prášek, cukr, kečup. citronová šťáva, někdy majonéza, k dispozici mikrovlnka, na čaj jen malé hrníčky, ty nejmenší, příbory, ubrousky, voda
UbytovanieTo nejhorší , pokoj v přízemí, okno asi 1 m nad zemí, u silnice s provozem, hned před oknem, Taxi a jiná auta zastavovala před oknem, v pokoji tři lůžka, žádný stolek k posezení, jen jeden taburet prosezený před malým stolkem s telefonem, odpojeným, bez televize, bez radia, bez ničeho, holobyt, sprchový kout s WC bez temperování, když se zaplo světlo, automaticky i odsávání nad sprchou a tedy zima na koupel, žádná polička v koupelně, žádná sklenice na pití, skříň pouze na halenky, poloviční délky, nikoliv na dlouhý kabát, úzká ulička k oknu a mezi jednolůžkem a dvoulůžkovou postelí, ta byla to nejlepší z celého pokoje, vysoká matrace, měkká, ale jen jeden malý polštář, absolutně nedostačující k pohodlnému spaní, temperování klimatizační jednotkou, foukající vzduch pohyboval závěsem a záclonou a vířil vzduch v pokoji s roztoči z lůžkovin, pokoj za trest.
SlužbyJídelna v suterénu, sklepě, přístupná po točitých úzkých schodech bez zábradlí, klimatizační jednotka, vypnutá, jen poslední dva dny zapnutá, snídaně v zimě, recepce a společenská místnost v zimě, netemperovaná, hlavní vchod do hotelu dveře se dali zavřít na druhé straně vedlejší vchodové dveře stále pootevřené, nedaly se zavřít, takže zima z venku šla dovnitř celého přízemí, nikde nikdo, jen recepční za svým stolem naproti hlavnímu vchodu, žádná restaurace, žádné kafé, naprosto, vůbec, zhola, ani ň, absolutně nic.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate