Weronika B.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2023
V hotelových pokojích nic nefunguje. V koupelně jsou rozbité dveře od sprchového koutu a teče záchod. V kuchyni byla varná deska a mikrovlnná trouba, obojí nefungovalo. Wi-Fi dostupné v hale bylo tak slabé, že jsem nemohl otevřít ani jednu stránku. Snídaně... nečekejte bufet, jaký asi většina lidí zná z dovolené v Turecku. Stoly barevné, chutné jídlo ovoce a zeleniny. Zde vám číšník podává snídani na talíř a dostanete POUZE 1 nápoj, kávu nebo čaj... Snídaně je každý den stejná - trochu sýra, míchaná vajíčka, 2 plátky okurky a rajčete a malinký čtvereček z melounu. Jediné plusy jsou prostornost apartmánů, balkony, čistota a blízkost pláže. Cesta se ukázala jako velmi krátká, protože jsme den předtím museli odletět ve 22:30 na let ve 4 hodiny ráno.
V hotelových pokojích nic nefunguje. V koupelně jsou rozbité dveře od sprchového koutu a teče záchod. V kuchyni byla varná deska a mikrovlnná trouba, obojí nefungovalo. Wi-Fi dostupné v hale bylo tak slabé, že jsem nemohl otevřít ani jednu stránku. Snídaně... nečekejte bufet, jaký asi většina lidí zná z dovolené v Turecku. Stoly barevné, chutné jídlo ovoce a zeleniny. Zde vám číšník podává snídani na talíř a dostanete POUZE 1 nápoj, kávu nebo čaj... Snídaně je každý den stejná - trochu sýra, míchaná vajíčka, 2 plátky okurky a rajčete a malinký čtvereček z melounu. Jediné plusy jsou prostornost apartmánů, balkony, čistota a blízkost pláže. Cesta se ukázala jako velmi krátká, protože jsme den předtím museli odletět ve 22:30 na let ve 4 hodiny ráno.
Nejznámější Kleopatřina pláž je velmi blízko. Čistota závisí na místě a lidech.
StravaChudé na Turecko, kde bychom měli očekávat hodně čerstvé zeleniny a ovoce - snídaně byla stejná jako v hotelovém baru a pouze jeden nápoj - káva nebo čaj.
UbytovanieProstorný apartmán s oddělenou ložnicí a kuchyňským koutem. Akorát dost! Staré vybavení v kuchyni nefunguje. Koupelna se zdá být zrekonstruovaná, ale dveře do kabiny jsou rozbité a voda teče zpod toalety, takže místo zůstává po celou dobu zatopeno. Od samého začátku byl problém s elektřinou - panel na zdi, do kterého se karta vkládá, je také asi trochu zastaralý... Kartu je tam potřeba "zasunout" velkou silou...což může být frustrující zážitek pro člověka po několika desítkách neúspěšných pokusů o rozsvícení... .. :)
SlužbyÚklid každý den - čisté povlečení a ručníky.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
