Hotel Pullman Phuket Arcadia Naithon Beach

Hodnotenie: 5/5

Thajsko, Phuket, Nai Thon Beach

od 1 067 za os.

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 105 436

Kreditné karty:
V hoteli sú akceptované nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa a MasterCard.

miesto:
Tento hotel sa nachádza na ostrove Phuket, priamo pri mori.

Zariadenie:
Ubytovanie s výťahom má 277 izieb. Priateľský personál na recepcii vám rád pomôže s akýmikoľvek otázkami. K vybaveniu patrí úschovňa batožiny a bezpečnostná schránka. V hoteli je k dispozícii Wi-Fi. Služba organizácie výletov vám pomôže s rezerváciou výletov. Ubytovanie má množstvo bezbariérových zariadení. Dom má bezbariérové vybavenie. Záujemcovia o film si v ponuke kina určite nájdu niečo pre seba. K dispozícii sú aj obchody. Súčasťou areálu hotela je krásna záhrada a detské ihrisko. K ďalším zariadeniam patrí TV miestnosť, herňa a knižnica. Každý, kto príde autom, ho môže zaparkovať na hotelovom parkovisku. Medzi ďalšie služby patrí stráženie detí, starostlivosť o deti, lekárska starostlivosť, transferová služba, izbová služba, práčovňa, kaderníctvo a súkromný kyvadlový autobus. Biznis centrum vám ochotne pomôže s obchodom a ponúka fax.

Ubytovanie:
Izby sú vybavené klimatizáciou, kúrením a ventilátorom. Hostia si môžu vychutnať výhľad na more z balkóna alebo terasy. Izby majú manželskú posteľ alebo manželskú posteľ. K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmenších hostí. K dispozícii je aj trezor, minibar a pracovný stôl. K dispozícii je tiež mini chladnička a príslušenstvo na prípravu čaju/kávy. Pre väčšie pohodlie hostí je k dispozícii súprava na žehlenie. K dispozícii je aj telefón, satelitná TV a WiFi (zdarma). K vybaveniu izieb patria papuče. V kúpeľni so sprchovacím kútom a vaňou nájdete sušič vlasov a župany. Bezbariérové izby je možné rezervovať. Pre rodičov s deťmi sú k dispozícii rodinné izby.

Šport/zábava:
Vonkajší bazén ponúka osviežujúci pôžitok z kúpania. Dovolenku si môžete užiť na slnečnej terase s ležadlami a slnečníkmi. Osviežujúce nápoje sú ponúkané v snack bare pri bazéne. Fanúšikovia vodných športov si prídu na svoje aj pri windsurfingu, kanoistike, šnorchlovaní a potápaní. Posilňovňa, biliard a joga sú súčasťou hotelovej športovej a rekreačnej ponuky. Ubytovanie ponúka rôzne možnosti wellness, ako sú kúpele, sauna, parný kúpeľ, kozmetická farma a masáže. Dom ponúka mnoho možností zábavy, vrátane animačného programu, detského klubu a živej hudby.

Jedlá:
Na výber sú rôzne možnosti stravovania, vrátane reštaurácie, jedálne, kaviarne a baru. Hotel ponúka možnosť rezervovať si polpenziu a plnú penziu. V ponuke sú raňajky, obedy a večere. Na požiadanie je možné pripraviť diétne jedlá a detské menu. Okrem toho sú k dispozícii špeciálne jedlá, pikniky a občerstvenie. Špeciálnou atrakciou je show cooking. Ubytovanie ponúka široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojov.

Len hotelové rezervácie:
Upozorňujeme, že všetci hostia, ktorí nemajú bydlisko v EÚ, môžu mať problémy s registráciou v hoteli, najmä v prípade „rezervácií len pre hotel“ v cieľovej oblasti. V takom prípade sú hotelieri oprávnení požadovať doplatok na mieste alebo odmietnuť rezerváciu!

Vstupné požiadavky do Thajska:
Na vstup do Thajska potrebujú občania Nemecka (vrátane maloletých) platný cestovný pas alebo platný dočasný pas . Deti do 12 rokov môžu vstúpiť aj s platným detským pasom (s fotografiou) . Vstup s cestovným dokladom, ktorý bol v minulosti nahlásený ako stratený alebo odcudzený, bude zvyčajne odmietnutý.

Na turistické pobyty v Thajsku s pobytom do 30 dní nie sú potrebné víza , ak sa spiatočná alebo nasledujúca cesta preukážete letenkou alebo lístkom na vlak. Dĺžku pobytu určujú imigračné úrady pri vstupe, je však maximálne 30 dní a na turistické účely sa môže predĺžiť maximálne o 30 dní. Pri dlhších pobytoch nad 30 dní je potrebné pred vstupom do krajiny požiadať o vízum na thajskej diplomatickej misii, ktoré vás zvyčajne oprávňuje na pobyt maximálne 60 dní bez ohľadu na typ vstupu.

V Thajsku sú cudzinci povinní mať pri sebe vždy svoje identifikačné doklady a v turistických centrách sa pravidelne vykonávajú kontroly. Stačí však kópia, na ktorej je vidieť aj vstupnú pečiatku.

V prípade neplnoletých, ktorí cestujú sami, sa vyžaduje súhlas ich rodičov/zákonných zástupcov.

Občania iných krajín by sa mali informovať o vstupných požiadavkách na thajskom veľvyslanectve alebo na príslušnom thajskom konzuláte.

Zdroj: Thajsko: Cestovné a bezpečnostné informácie – Federálne ministerstvo zahraničných vecí (auswaertiges-amt.de)

(Od januára 2024)
Kreditkarten:
Folgende Kreditkarten werden im Haus akzeptiert: American Express, Visa und MasterCard.

Lage:
Dieses Hotel liegt auf der Insel Phuket, direkt am Meer.

Ausstattung:
Die Unterbringung mit einem Aufzug verfügt über 277 Zimmer. Das freundliche Personal an der Rezeption ist gerne bei allen Fragen behilflich. Zu den Einrichtungen des Hauses gehören eine Gepäckaufbewahrung und ein Safe. Im Hotel steht WLAN zur Verfügung. Hilfestellung bei der Buchung von Ausflügen wird am Tourdesk geboten. Die Unterbringung verfügt über eine Reihe von behindertengerechten Annehmlichkeiten. Das Haus verfügt über rollstuhlgerechte Einrichtungen. Filminteressierte finden im Vorführangebot des Kinos sicher das Richtige für sich. Geschäfte sind ebenfalls vorhanden. Ein schöner Garten und ein Spielplatz gehören zum Gelände des Hotels. Zu den weiteren Einrichtungen der Unterbringung zählen ein TV-Raum, ein Spielzimmer und eine Bibliothek. Wer mit dem Fahrzeug anreist, kann es auf dem Parkplatz des Hauses abstellen. Unter den weiteren Leistungen finden sich ein Babysitterservice, eine Kinderbetreuung, medizinische Betreuung, ein Transferservice, ein Zimmerservice, ein Wäscheservice, ein Friseur und ein eigener Shuttlebus. Bei Geschäftlichem hilft das Business-Center gerne weiter und bietet ein Faxgerät an.

Unterbringung:
In den Zimmern gibt es eine Klimaanlage, eine Heizung und einen Ventilator. Die Gäste können den Meerblick von Balkon oder Terrasse genießen. Die Zimmer verfügen über ein Doppelbett oder ein Kingsize-Bett. Kinderbetten für die jüngsten Gäste sind ebenso vorhanden. Außerdem sind ein Safe, eine Minibar und ein Schreibtisch verfügbar. Auch ein Minikühlschrank und eine Tee-/Kaffeemaschine sind vorhanden. Ein Bügelset ist für den zusätzlichen Komfort der Gäste verfügbar. Darüber hinaus sind ein Telefon, Sat-TV und WiFi (ohne Gebühr) vorhanden. Zu den Vorzügen der Zimmer gehören Hausschuhe. Im Badezimmer, mit einer Dusche und einer Badewanne ausgestattet, stehen für die Gäste ein Haartrockner und Bademäntel bereit. Buchbar sind rollstuhlgerechte Zimmer. Für Eltern mit Kindern stehen Familienzimmer zur Verfügung.

Sport/Unterhaltung:
Der Außenpoolbereich bietet erfrischendes Badevergnügen. Auf der Sonnenterrasse mit Liegestühlen und Schirmen lässt sich der Urlaub genießen. An der Pool-/Snackbar werden erfrischende Getränke angeboten. Mit Windsurfen, Kanufahren, Schnorcheln und Tauchen kommen auch Wassersportfreunde auf ihre Kosten. Fitnessstudio, Billard und Yoga sind Teil des Sport- und Freizeitangebots des Hotels. In der Unterbringung werden verschiedene Wellnessangebote wie Spa, Sauna, Dampfbad, Beautyfarm und Massage-Anwendungen offeriert. Das Haus bietet viele Unterhaltungsangebote, darunter ein Animationsprogramm, ein Miniclub und Live-Musik.

Verpflegung:
Es stehen verschiedene gastronomische Einrichtungen zur Auswahl, wie ein Restaurant, ein Speiseraum, ein Café und eine Bar. Das Hotel bietet als buchbare Verpflegungsleistungen Halbpension und Vollpension. Angeboten werden Frühstück, Mittagessen und Abendessen. Diätgerichte und Kindermenüs werden auf Wunsch zubereitet. Zusätzlich sind spezielle Verpflegungsangebote, Picknick und Snacks erhältlich. Eine besondere Attraktion ist das Showcooking. Die Unterbringung führt ein Sortiment alkoholischer und alkoholfreier Getränke.

Nur-Hotel-Buchungen:
Bitte beachten Sie, dass für alle Gäste ohne Wohnsitz in der EU vor allem bei "Nur Hotel Buchungen" im Zielgebiet Probleme beim Einchecken im Hotel auftreten können. In einem solchen Fall sind die Hoteliers dazu berechtigt, eine Nachzahlung vor Ort einzufordern oder die Buchung zurückzuweisen!

Einreisebestimmungen für Thailand:
Für die Einreise nach Thailand benötigen deutsche Staatsangehörige (auch Minderjährige) einen gültigen Reisepass oder gültigen vorläufigen ReisepassKinder bis zu 12 Jahren können auch mit einem gültigen Kinderreisepass (mit Lichtbild) einreisen. Eine Einreise mit einem in der Vergangenheit als verloren oder gestohlen gemeldeten Reisedokument wird in der Regel verweigert.

Für touristische Aufenthalte in Thailand mit einer Aufenthaltsdauer von bis zu 30 Tagen ist kein Visum erforderlich, sofern man seine Rück- oder Weiterreise mittels Flug- oder Zugticket nachweisen kann. Die Aufenthaltsdauer wird bei der Einreise durch die Einwanderungsbehörde festgelegt, beträgt aber längstens 30 Tage und kann für touristische Zwecke um maximal 30 Tage verlängert werden. Für längere Aufenthalte über 30 Tage hinaus, muss vor der Einreise bei einer thailändischen Auslandsvertretung ein Visum beantragt werden, welches im Regelfall unabhängig von der Art der Einreise zu einem Aufenthalt von längstens 60 Tage berechtigt.

Ausländer sind in Thailand verpflichtet, ihre Ausweisdokumente stets mit sich zu führen, es kommt in den touristischen Zentren regelmäßig zu Kontrollen. Ausreichend ist aber eine Kopie, auf der auch der Einreisestempel zu sehen ist.

Für allein reisende Minderjährige ist die Einverständniserklärung der Eltern/Sorgeberechtigten erforderlich.

Bürger anderer Staaten erkundigen sich zu den Einreisebestimmungen bitte bei der thailändischen Botschaft oder dem zuständigen thailändischen Konsulat.

Quelle: Thailand: Reise- und Sicherheitshinweise - Auswärtiges Amt (auswaertiges-amt.de)

(Stand: Januar 2024)

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 50 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 1000 m
 • Vzdialenosť od letiska Letisko 8 km
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko Detský kútik áno
 • Golf Golf áno
 • Potápačské centrum Potápačské centrum áno
 • Fitness Fitness áno

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 30 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať