Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 107 308

Poloha

Hyatt Regency Phuket Resort sa nachádza na strmej stráni na južnom cípe pláže Kamala. Ponúka vonkajší bazén, wellness centrum, výhľad na záliv Kamala, moderné klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi, fitnes centrum, detský klub a niekoľko reštauračných zariadení. Rezort je vzdialený 10 km od pláže Patong, 2 km od tematického parku Phuket FantaSea a 30 km od letiska Phuket. Počas dňa je zadarmo k dispozícii pravidelná kyvadlová doprava na pláž Kamala.

Vybavenie

K vybaveniu hotela patrí výťah, hotelový sejf. V spoločných priestoroch je možnosť internetového pripojenia a sieť WiFi. V hoteli sa nachádza reštaurácia, jedáleň a bar. Upomienkové predmety z dovolenky si môžu hostia kúpiť v obchode so suvenírmi. K areálu patrí krásna záhrada a ihrisko. Hosťom, ktorí prišli autom, sú k dispozícii parkovacie miesta. Hotel ponúka aj službu stráženia detí, autopožičovňu, izbovú službu a práčovňu. Ďalej je v ponuke shuttleservis.

Ubytovanie

Izby majú balkón s výhľadom na more, káblovú TV so 40-palcové plochou obrazovkou, minibar, rýchlovarnú kanvicu a vlastnú kúpeľňu s masážnou vaňou a sprchovacím kútom.

Strava

V reštaurácii The Pool House si môžu hostia po celý deň pochutnať na pokrmoch medzinárodnej kuchyne. Pri bazéne je bar, kde možno naobedovať a večerať. Do podniku Sunset Grill si potom môžu hostia zájsť na grilované špeciality.

Služby

Hotel má jeden vonkajší a jeden detský bazén. Na terase s priamym slnkom sú pripravené lehátka a slnečníky. Bar pri bazéne ponúka hosťom osviežujúce nápoje. Pre toho, kto chce byť aj pri cestovaní aktívny, je pripravený veľký výber voľnočasových aktivít, medzi nimi napríklad priamo v areáli fitness štúdio, spa a masáže, rovnako tak ako za poplatok tenis.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od centra mesta 800 m
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Detský kútik áno

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

10:00 h

Popis

Najväčším ostrovom Thajska je Phuket. Leží v Andamanskom mori a s pevninou ju spojuje most. Povrch ostrova je prevažne hornatý, ťaží sa tu kaučuk a pestujú kešu oriešky. Rozpätie typov prírodných scenérií na ostorove je veľmi široké. Kombinuje hory, dažďové pralesy, kaučukové plantáže a zátoky omývajúce priezračne čistotu morskou vodou pozdĺž nádherných pláží.

Phuket leží približne 700 km južne od Bangkoku a je najdrahším thajským letoviskom. Ponúka mnoho možností športového vyžitie veľký výber výletov po okolí. Pláže pokrývajú západné pobrežie ostrova a vďaka pozvoľnému prístupu do vody sú na kúpanie naprosto ideálne.

Najznámejším turistickým strediskom je Patong Beach. Okrem dokonalých podmienok ku kúpaniu a skvelých príležitostí k nakupovaniu tu taktiež pulzuje bohatý nočný život.
Z pôvodného charakteru ostrova sa toho príliš nezachovalo. Každoročne sem prichádza viac než 2 milióny turistov a práve im sa súčasná podoba ostrova čím ďalej, tým viac prispôsobuje.
 • Vzdialenosť od centra mesta 800 m
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 10:00

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 30 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December