Rezidence se nachází cca 8km od Kronplatzu, 2min.zastávka skibusu, přesto jsme jezdili autem. Cesta skibusem 35min, autem 8 min. V rezidenci není lyžárna ani sušárna na boty, takže boty jsme nosili na pokoj. Lyže nechávali v autě.
StravaVařili jsme si sami.
UbytovanieVelmi jednoduché. Apartmán v podkroví se 2 ložnicemi a rozkládacím gaučem v kuchyni, 1 malou koupelnou. Pro 5 dospělých osob... !!! Když se gauč rozložil, nebylo kudy projít. Na gauči nebyly klasické deky, ale pouze přehoz s prostěradlem. Postele nepohodlné, koupelna opravdu malá, bez vybavení (žádné sprchové věci, WC papír jen asi 2 role, ručníky byly). Kuchyň? V dnešní době bez mikrovlnné trouby!!!! Hrníčky jen na malé preso, skleničky každá jiná, spíš kdo tam co nechal. Žádné prostředky na mytí nádobí. Vše jsme dokupovali. Nic na třídění odpadu, přestože to požadují!!!
SlužbyNa recepci hotelu, moc anglicky neumí.
ŠportÚžasné lyžování!!! Každý si vybere to svoje! Převažují kabiny z 85%. Spousta restaurací, jídlo dobré. Jen dražší než v Rakousku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate