Hotel nic moc, ale oblast, pláž a moře moc hezké, takže celkově za ty peníze spokojenost.
PlážPláž celkem čistá, lidí tak akorát, oddělená ošklivá ,,lehátková'' část takovou mini promenádou od zbytku pláže, kde mohl mít každý své lehátka atd.Kolem pláží spostu prolézaček, skákací hrady atd.pro děti.
StravaSnídaně formou bufetu - každý den stejný, ne zrovna rozmanitý, ale dalo se. Večeře - každý den se vybírá ze dvou chodů na další den, přeloženo naprosto nesrozumitelně do češtiny...nic moc, ale hlady jsme nebyli...K večeři jsou nabízené nápoje-ale pozor-na konci pobytu se platí!
UbytovanieHotel na první pohled nevypadá zle, zaměstnanci jsou příjemní a ochotní, ale pokoj je tedy hrozně malý, postele příšerně proleželé, místo peřiny kousavý přehoz nebo zatuchlé teplé deky ve skříni bez povlečení. Místo sprchového koutu pouze odpadový kanálek, navíc se sprchujete v těsně vedle WC mísy, voda teče úplně všude, dveře byly úplně shnilé.
SlužbyHotel má moc hezký bazén a zázemí kolem něj(lehátka, sprchy, kryté posezení, bublinky, dětský bazének)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate