Filip H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2024
Hotel slusny,pokoj malicky ale na prespani a hygienu stacilo,Benatky krasne az na spatne pocasi v te dobe ,celkovy dojem velice dobry
Hotel slusny,pokoj malicky ale na prespani a hygienu stacilo,Benatky krasne az na spatne pocasi v te dobe ,celkovy dojem velice dobry
dobra
Ubytovanieslusne
Službynevyuzivali jsme krome snidane ,snidane dobre ,mensi vyber jidel a opakujici se ale dobre
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







