Lenka V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2023 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytování pro hodně nenáročné s menším rozpočtem.
Ubytování pro hodně nenáročné s menším rozpočtem.
Pláž pěkná, čistá lidí (turistů) málo, odpoledne spíše místní, většinou hodně velké vlny, takže plavat nešlo.
StravaJídlo bylo dobré.
UbytovanieHotel odpovídal max. 2 **, někdy odpoledne/k večeru nešla elektřina, wifi dost slabé a jen v restauraci. Občas tekla teplá voda....
Hned vedle hotelu často projíždí vlak, takže děsný rachot. Jinak pokoj čistý a vždy uklizený včetně pravidelné výměny ručníků.
Kromě snídaně a občas večeře jsme žádné služby nevyužili.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







