Pavlína K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2026
Skvělá volba pro někoho kdo hledá malý hotel, rodinného typu, ale chce kvalitu.
Skvělá volba pro někoho kdo hledá malý hotel, rodinného typu, ale chce kvalitu.
Hotel není přímo u pláže. Zajištuje ale na pláž (pěšky je to 10 min) dopravu zdarma Ťuk-ťukem. Na pláži má hotel vlastní lehátka a malou restauraci. Velmi dobře v ní vaří a je tam veškerý servis pro ubytované v hotelu.
StravaMěli jsme jen snídaně. Jídlo se stále opakovalo ale určitě si vyberete.
UbytovanieHotel má malý počet pokojů, skvělá péče o úklid, personál velmi příjemný, všude čisto. Vybavení dobré. Pokud něco potřebujete personál hned řeší.
SlužbyMajitel hotelu a jeho rodina pracuje v hotelu. Viděli jsme jej denně a hovořil se všemi ubytovanými. Snažil se o spokojenost hostů.
Zajistil a poradil pro výlety, dopravu do města, pronájem motorky a poradil kde se vydat.
každou sobotu byla pro všechny ubytované (i ty co neměli večeře) společná velká akce s hudbou, jídlem u bazénu.
V hotelu je malé wellness s masážemi.
Malý hotel se skvělými službami.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







