Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 98 461

Poloha

Prestížnej plážový rezort je situovaný na veľmi atraktívnom mieste, priamo pri krásnej privátnej pláži, len 35 km od centra letoviska Abu Dhabi. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia priamo v rezorte alebo v centre mesta, ktoré je pohodlne dostupné hotelovým minibusom (obchody, bary, tradičný trh, športoviská, galérie, turistické atrakcie). Medzinárodné letisko Dubaj je vzdialené 130 km.

Vybavenie

Veľmi dobre vedený, rozsiahly hotelový rezort disponuje 532 izbami a apartmánmi, rozmiestnenými v zaujímavo architektonicky riešenej budove s krásnym výhľadom na pobrežie. Klientom je k dispozícii štýlová vstupná hala s recepciou, trezory, zmenárňou, turistickými informáciami a lobby barom, výťahy, hlavná reštaurácia, 9 štýlových a la carte reštaurácií (tradičné i medzinárodnej kuchyne), kaviareň, internetový kútik (za poplatok), WiFi pripojenie, spoločenská miestnosť so satelitnou TV, úschovňa batožiny, fitnes centrum, turecké kúpele, masážny salón, štýlové SPA centrum, kaderníctvo, nočné kluby, služby lekára, požičovňa automobilov, práčovňa, konferenčné centrum (moderná audiovizuálna technika), vnútorný vyhrievaný bazén, veľký vonkajší bazén , detský bazén, snack bar pri bazéne, opaľovacia terasa (lehátka a slnečníky zadarmo), detské ihrisko, športoviská, záhrada s posedením a parkovisko.

Ubytovanie

Luxusne zariadené (benátsky štýl), priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha alebo vaňa, toaleta, fén, župany, kozmetické prípravky), telefónom, klimatizáciou, rádiom, satelitný LCD TV, minibarom, trezorom a balkónom alebo terasou s posedením (výhľad na Grand Canal). Priestranné apartmány a privátne vilky sú k dispozícii na vyžiadanie. Hotel má niekoľko izieb prispôsobených hendikepovaným klientom (na vyžiadanie). Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie (zdarma). WiFi na izbe je k dispozícii za poplatok. Ubytovanie je nefajčiarske.

Strava

Raňajky podávané formou bohatého bufetu. Hostia si môžu objednať obedy či večere podávané formou bufetu alebo navštíviť niektorú z vyhlásených a la carte reštaurácií (tradičnej i medzinárodnej kuchyne). Pri večeri je vyžadované formálne oblečenie (dlhé nohavice u mužov). Hotelová reštaurácia je vyhlásené svojou prvotriednou kuchyňou.

Služby

Moderný hotelový rezort si získava svojich hostí polohou priamo pri krásnej pláži, prvotriednou kuchyňou, luxusným ubytovaním, priestranným relaxačným zázemím i vynikajúcou úrovňou poskytovaných služieb. Zabezpečuje pravidelné športové programy pre deti i dospelých a zábavná večerné vystúpenia. Umožňuje športové aktivity ako napr. Cvičenie vo fitness centre, aerobik, vodnú gymnastiku, vodné pólo, plávanie, stolný tenis a za poplatok vodné športy na pláži, golf či rybolov. Pre relaxáciu je určené rozsiahle relaxačné a SPA centrum (masáže, kozmetické ošetrenie, balneoterapia, aromaterapia, telové zábaly, anti-aging).

Služby za poplatek

Internet, a la carte reštaurácie, konferenčné služby, práčovňa, služby lekára, polpenzia, plná penzia, služby SPA centra, stráženie detí, vodné športy na pláži.

Pláž

Krásna, privátne piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a priezračne čistou vodou sa nachádza priamo pred rezortom. Klientom sú k dispozícii služby plážového baru a lehátka so slnečníkmi (zdarma).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od letiska 35 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Golf áno
 • Fitness áno
 • Kuchynský kút áno

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

07:00 h

Popis

Abu Dhabi je hlavným mestom a zároveň jedným z emirátov štátu Spojené arabské emiráty. Abu Dhabi, najväčšie a najbohatšie zo siedmich emirátov, nájdete na juhozápadnom pobreží Perského zálivu. V meste Abu Dhabi žije 1,5 miliónov obyvateľov, a jedná sa o veľmi moderné a bohaté mesto.

Mesto Abu Dhabi si dodnes zachovalo niečo zo svojej starobylej minulosti – navštívte nádherné paláce, mešity, zavítajte do starého paláca Al-Husn a nenechajte si újsť ani návštevu najstaršej štvrte Abu Dhabi, ktora sa nazýva Batin. K mestu neodmyslitelne patrí trhovisko, tzv. súky, ktorú nájdete doslova na každom rohu. Najznámejším trhoviskom je Zlatý trh, ktorý má podobu tradičného arabského bazaru.

Mesto sa môže chváliť modernými mešitami, umeleckými múzeami, širokými bulvármi a empírovými palácmi. V Abu Dhabi nechýba ani kus prírody. Po únavných prechádzkach mestom si môžete odpočinúť v zelených alejách paliem, parkoch s osviežujúcimi vodotryskami alebo na piesočnatých plážach.

Pri návšteve mesta zavítajte do malebnej oblasti Corniche, ktorú lemujú nádherné záhrady. Prídete až k umelo vybudovanému ostrovu Lulu s lagúnou a umelými plážami s červeným pieskom. Na pobreží Perského zálivu sa romanticky kolíšu rybárske lode, ktoré privážajú svoje úlovky.

V Abu Dhabi má dnes sídlo mnoho veľkých ropných firiem. Peniaze prameniace z ropných nálezísk tak slúži k podpore obchodu a turistiky. V meste vďaka tomu vyrástli nádherné parky a záhrady, zelené bulváry a aleje, vysoké komerčné budovy, luxusné hotely a kultúrne, nákupné a zábavné strediská. Rovnako vďaka peniazom plynúcim z ropného priemyslu bolo možné uchovať starobylé pamiatky pre budúce generácie.

V emiráte Abu Dhabi budete obdivovať mimoriadné prírodné kontrasty – zatiaľ čo väčšina plochy emirátov zaujímavá vyprahlá púšť plná nekonečných dun, mesto Abu Dhabi je rušným veľkomestom žijúcim svojim vlastným životom, mestom, ktoré nikdy nespí.

Blízko mesta sa nachádza mezdinárodné letisko. Cestovanie do tejto oblasti tak bude pomerne pohodlné.
 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od letiska 35 km
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 07:00

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 43 °C v noci 29 °C

 • Teplota vody 33 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 42 °C v noci 30 °C

 • Piatok 41 °C v noci 30 °C

 • Sobota 39 °C v noci 29 °C

 • Nedeľa 40 °C v noci 28 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December