Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 100 442

Poloha

Veľmi obľúbený dizajnový rezort je situovaný na pokojnom mieste, asi 10 minút jazdy od centra letoviska Abu Dhabi, priamo pri krásnej piesočnatej pláži. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia len niekoľko minút jazdy od ubytovania (obchody, reštaurácie, vodný park, golfové ihriská, športoviská, požičovne automobilov, turistické atrakcie, tradičný trh). Medzinárodné letisko Dubaj je vzdialené 140 km.

Vybavenie

Komfortný plážový hotel disponuje 369 izbami, rozmiestnenými v modernej dvojposchodovej budove s pekným výhľadom na pobrežie. Klientom je k dispozícii moderná vstupná hala s recepciou, trezory, zmenárňou, turistickými informáciami a lobby barom, výťahy, hlavná reštaurácia, 8 štýlových a la carte reštaurácií, kaviareň, internetový kútik (za poplatok), WiFi pripojenie (v lobby zdarma), spoločenská miestnosť so satelitnou TV, úschovňa batožiny, fitnes centrum, turecké kúpele, masážny salón, štýlové SPA centrum, kaderníctvo, služby lekára, požičovňa automobilov, požičovňa bicyklov, konferenčná sála (moderná audiovizuálna technika), obchodná arkáda, práčovňa, vnútorný vyhrievaný bazén, veľký vonkajší bazén, detský bazén, snack bar pri bazéne, opaľovacia terasa (lehátka a slnečníky zadarmo), detské ihrisko, športoviská, záhrada s posedením a parkovisko. Hotel organizuje pravidelnú kyvadlovú dopravu do centra Abu Dhabi (zdarma).

Ubytovanie

Dizajnovo zariadené, priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha a vaňa, toaleta, fén, kozmetické prípravky, župany), telefónom, klimatizáciou, rádiom, satelitnou TV, minibarom, trezorom, rýchlovarnou kanvicou, žehličkou, žehliacou doskou, sedací súpravou a balkónom alebo terasou s posedením. De luxe izby a luxusne vybavené suity sú k dispozícii na vyžiadanie. Hotel má niekoľko izieb prispôsobených hendikepovaným klientom (na vyžiadanie). Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie (zdarma). WiFi na izbe je k dispozícii zdarma. Všetky izby sú nefajčiarske.

Strava

Raňajky podávané formou bohatého bufetu (kútik zdravej výživy). Hostia si môžu objednať obedy či večere podávané formou bohatého bufetu (nápoje za poplatok) alebo využiť služby niektorej zo štýlových a la carte reštaurácií). Pri večeri je vyžadované formálne oblečenie (dlhé nohavice u mužov).

Služby

Komfortný hotelový rezort si získava svojich hostí prvotriednou kuchyňou, moderným ubytovaním, polohou priamo pri pláži i vynikajúcou úrovňou poskytovaných služieb. Umožňuje športové aktivity ako napr. Stolný tenis, plávanie, cvičenie vo fitness centre, šípky, jazdy na bicykloch a za poplatok golf či vodné športy na pláži. Hotelové reštaurácie sú vyhlásené svojou prvotriednou kuchyňou (rybia, japonská, orientálna, steak house, talianska, libanonská). Pre relaxáciu je určené štýlové SPA centrum, vírivka, parný kúpeľ, masážny salón, vnútorný a vonkajší bazén alebo fitness centrum. Milovníci golfu ocenia neďaleke modernej golfové ihrisko.

Služby za poplatek

Požičovňa automobilov, požičovňa bicyklov, internet, konferenčné služby, služby lekára, SPA centrum, stráženie detí, a la carte reštaurácie, vodné športy na pláži, golf.

Pláž

Krásna, široká piesočnatá pláž s veľmi pozvoľným vstupom do mora, blankytne modrou vodou a pestrou ponukou monitorizovaných a nemotorizovaných vodných športov (za poplatok) sa nachádza priamo pred rezortom. Klientom sú k dispozícii lehátka a slnečníky (zdarma).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Detský kútik áno
 • Golf áno
 • Surfovanie áno
 • Fitness áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 5,0 / 5
Invia

Fantastické (3 hodnotení)

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

6. najlepšie hodnotený z 167 hotelov v Abu Dhabi

Lukáš Farník

Hodnotenie 5,0 / 5
Ok
Celkové hodnotenie

Ok

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Strava
Ok

Bola táto recenzia užitočná? (0) (2)

Anikó Körmendi Február 2022

Dátum pobytu: 17.2. - 24.2.2022

Hodnotenie 5,0 / 5
K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.
Celkové hodnotenie

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Filtrovať recenzie

Lukáš Farník

Hodnotenie 5,0 / 5
Ok
Celkové hodnotenie

Ok

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Strava
Ok

Bola táto recenzia užitočná? (0) (2)

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 30 °C v noci 25 °C

 • Teplota vody 28 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 29 °C v noci 25 °C

 • Utorok 30 °C v noci 23 °C

 • Streda 30 °C v noci 24 °C

 • Štvrtok 29 °C v noci 23 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December