od 585 EUR za osobu

Vyberte termín

Ponuky termínov

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 100 442

Poloha

Veľmi obľúbený dizajnový rezort je situovaný na pokojnom mieste, asi 10 minút jazdy od centra letoviska Abu Dhabi, priamo pri krásnej piesočnatej pláži. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia len niekoľko minút jazdy od ubytovania (obchody, reštaurácie, vodný park, golfové ihriská, športoviská, požičovne automobilov, turistické atrakcie, tradičný trh). Medzinárodné letisko Dubaj je vzdialené 140 km.

Vybavenie

Komfortný plážový hotel disponuje 369 izbami, rozmiestnenými v modernej dvojposchodovej budove s pekným výhľadom na pobrežie. Klientom je k dispozícii moderná vstupná hala s recepciou, trezory, zmenárňou, turistickými informáciami a lobby barom, výťahy, hlavná reštaurácia, 8 štýlových a la carte reštaurácií, kaviareň, internetový kútik (za poplatok), WiFi pripojenie (v lobby zdarma), spoločenská miestnosť so satelitnou TV, úschovňa batožiny, fitnes centrum, turecké kúpele, masážny salón, štýlové SPA centrum, kaderníctvo, služby lekára, požičovňa automobilov, požičovňa bicyklov, konferenčná sála (moderná audiovizuálna technika), obchodná arkáda, práčovňa, vnútorný vyhrievaný bazén, veľký vonkajší bazén, detský bazén, snack bar pri bazéne, opaľovacia terasa (lehátka a slnečníky zadarmo), detské ihrisko, športoviská, záhrada s posedením a parkovisko. Hotel organizuje pravidelnú kyvadlovú dopravu do centra Abu Dhabi (zdarma).

Ubytovanie

Dizajnovo zariadené, priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha a vaňa, toaleta, fén, kozmetické prípravky, župany), telefónom, klimatizáciou, rádiom, satelitnou TV, minibarom, trezorom, rýchlovarnou kanvicou, žehličkou, žehliacou doskou, sedací súpravou a balkónom alebo terasou s posedením. De luxe izby a luxusne vybavené suity sú k dispozícii na vyžiadanie. Hotel má niekoľko izieb prispôsobených hendikepovaným klientom (na vyžiadanie). Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie (zdarma). WiFi na izbe je k dispozícii zdarma. Všetky izby sú nefajčiarske.

Strava

Raňajky podávané formou bohatého bufetu (kútik zdravej výživy). Hostia si môžu objednať obedy či večere podávané formou bohatého bufetu (nápoje za poplatok) alebo využiť služby niektorej zo štýlových a la carte reštaurácií). Pri večeri je vyžadované formálne oblečenie (dlhé nohavice u mužov).

Služby

Komfortný hotelový rezort si získava svojich hostí prvotriednou kuchyňou, moderným ubytovaním, polohou priamo pri pláži i vynikajúcou úrovňou poskytovaných služieb. Umožňuje športové aktivity ako napr. Stolný tenis, plávanie, cvičenie vo fitness centre, šípky, jazdy na bicykloch a za poplatok golf či vodné športy na pláži. Hotelové reštaurácie sú vyhlásené svojou prvotriednou kuchyňou (rybia, japonská, orientálna, steak house, talianska, libanonská). Pre relaxáciu je určené štýlové SPA centrum, vírivka, parný kúpeľ, masážny salón, vnútorný a vonkajší bazén alebo fitness centrum. Milovníci golfu ocenia neďaleke modernej golfové ihrisko.

Služby za poplatek

Požičovňa automobilov, požičovňa bicyklov, internet, konferenčné služby, služby lekára, SPA centrum, stráženie detí, a la carte reštaurácie, vodné športy na pláži, golf.

Pláž

Krásna, široká piesočnatá pláž s veľmi pozvoľným vstupom do mora, blankytne modrou vodou a pestrou ponukou monitorizovaných a nemotorizovaných vodných športov (za poplatok) sa nachádza priamo pred rezortom. Klientom sú k dispozícii lehátka a slnečníky (zdarma).

Informácie o hoteli

 • Klimatizácia áno
 • TV áno
 • Fitness áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 5,0/5
Invia

Fantastické (2 hodnotení)

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

4. najlepšie hodnotený z 162 hotelov v Abu Dhabi

Lukáš Farník Júl 2017

Dátum pobytu: 10.7. - 17.7.2017

Hodnotenie 5,0/5

Ok

Celkové hodnotenie

Ok

Strava
Ok

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Anonym August 2017

Dátum pobytu: 10.7. - 17.7.2017

Hodnotenie 5,0/5

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Celkové hodnotenie

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Lukáš Farník Júl 2017

Dátum pobytu: 10.7. - 17.7.2017

Hodnotenie 5,0/5

Ok

Celkové hodnotenie

Ok

Strava
Ok

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

07:00 h

Popis

Abu Dhabi je hlavným mestom a zároveň jedným z emirátov štátu Spojené arabské emiráty. Abu Dhabi, najväčšie a najbohatšie zo siedmich emirátov, nájdete na juhozápadnom pobreží Perského zálivu. V meste Abu Dhabi žije 1,5 miliónov obyvateľov, a jedná sa o veľmi moderné a bohaté mesto.

Mesto Abu Dhabi si dodnes zachovalo niečo zo svojej starobylej minulosti – navštívte nádherné paláce, mešity, zavítajte do starého paláca Al-Husn a nenechajte si újsť ani návštevu najstaršej štvrte Abu Dhabi, ktora sa nazýva Batin. K mestu neodmyslitelne patrí trhovisko, tzv. súky, ktorú nájdete doslova na každom rohu. Najznámejším trhoviskom je Zlatý trh, ktorý má podobu tradičného arabského bazaru.

Mesto sa môže chváliť modernými mešitami, umeleckými múzeami, širokými bulvármi a empírovými palácmi. V Abu Dhabi nechýba ani kus prírody. Po únavných prechádzkach mestom si môžete odpočinúť v zelených alejách paliem, parkoch s osviežujúcimi vodotryskami alebo na piesočnatých plážach.

Pri návšteve mesta zavítajte do malebnej oblasti Corniche, ktorú lemujú nádherné záhrady. Prídete až k umelo vybudovanému ostrovu Lulu s lagúnou a umelými plážami s červeným pieskom. Na pobreží Perského zálivu sa romanticky kolíšu rybárske lode, ktoré privážajú svoje úlovky.

V Abu Dhabi má dnes sídlo mnoho veľkých ropných firiem. Peniaze prameniace z ropných nálezísk tak slúži k podpore obchodu a turistiky. V meste vďaka tomu vyrástli nádherné parky a záhrady, zelené bulváry a aleje, vysoké komerčné budovy, luxusné hotely a kultúrne, nákupné a zábavné strediská. Rovnako vďaka peniazom plynúcim z ropného priemyslu bolo možné uchovať starobylé pamiatky pre budúce generácie.

V emiráte Abu Dhabi budete obdivovať mimoriadné prírodné kontrasty – zatiaľ čo väčšina plochy emirátov zaujímavá vyprahlá púšť plná nekonečných dun, mesto Abu Dhabi je rušným veľkomestom žijúcim svojim vlastným životom, mestom, ktoré nikdy nespí.

Blízko mesta sa nachádza mezdinárodné letisko. Cestovanie do tejto oblasti tak bude pomerne pohodlné.
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 07:00

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 40 °C v noci 31 °C

 • Teplota vody 32 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 41 °C v noci 31 °C

 • Štvrtok 40 °C v noci 32 °C

 • Piatok 40 °C v noci 32 °C

 • Sobota 42 °C v noci 32 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December