Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Crowne Plaza Abu Dhabi Yas Island

Spojené arabské emiráty-Abu Dhabi-Yas Island

Viac o ubytovaní

Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 81 361

Poloha

Komfortný hotelový rezort je situovaný na pokojnom mieste, len 20 minút jazdy od centra Abu Dhabi a 10 minút jazdy od krásne piesočnatej pláže. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v centre mesta (obchody, reštaurácie, golfové ihrisko, kaviarne, turistické atrakcie, športoviská, vodný svet, Ferrari World). Medzinárodné letisko Dubaj je vzdialené 130 km.

Vybavenie

Veľmi dobre vedený rezort disponuje 428 izbami a suitami, rozmiestnenými v elegantnej viacposchodovej budove so starostlivo udržiavanou zeleňou. Klientom je k dispozícii priestranná vstupná hala s recepciou, zmenárňou, trezory, turistickými informáciami a lobby barom, hlavná reštaurácia, štýlové a la carte reštaurácie (tradičné i medzinárodnej kuchyne), internetový kútik (za poplatok), WiFi pripojenie, konferenčné miestnosti (moderné audiovizuálne technika), úschovňa batožiny, spoločenská miestnosť so satelitnou TV, fitnes centrum, masážny salón, parný kúpeľ, sauna, vnútorný vyhrievaný bazén, veľký vonkajší bazén, detský bazén, snack bar pri bazéne, opaľovacia terasa (lehátka a slnečníky zadarmo), detské ihrisko , športoviská a parkovisko.

Ubytovanie

Moderne zariadené, priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou až dvoch prísteliek sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha a vaňa, toaleta, fén), telefónom, klimatizáciou, rádiom, satelitnou TV, minibarom, trezorom, rýchlovarnou kanvicou a balkónom alebo terasou. Luxusne vybavené suity a priestranné apartmány s možnosťou varenia sú na vyžiadanie. Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie (zdarma). WiFi na izbe je k dispozícii za poplatok. Ubytovanie je nefajčiarske.

Strava

Raňajky podávané formou bohatého bufetu. Hostia si môžu objednať obedy či večere podávané formou bohatého bufetu alebo využiť služby niektorej zo štýlových a la carte reštaurácií. Pri večeri je vyžadované formálne oblečenie (dlhé nohavice u mužov).

Služby

Luxusný hotelový rezort si získava svojich hostí vynikajúcou úrovňou poskytovaných služieb, moderným ubytovaním, chutnou kuchyňou aj atraktívnou polohou. Organizuje pravidelné tematické večere s ochutnávkou tradičných špecialít a zábavné večery so živou hudbou. Umožňuje športové aktivity ako napr. Stolný tenis, plávanie, šípky, cvičenie vo fitness centre, squash a za poplatok v blízkosti tiež golf a vodné športy na pláži. Pre relaxáciu je určená sauna, parný kúpeľ, masážny salón a vonkajší bazén s opaľovacou terasou. Deti môžu využívať miniklub a dobre vybavené ihrisko.

Služby za poplatek

Internet, a la carte reštaurácie, stráženie detí, masáže, konferenčné služby, vodné športy na pláži.

Pláž

Krásna, široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, priezračne čistou vodou a sezónnou ponukou vodných športov sa nachádza 7 km od hotela (pohodlne dostupná hotelovým minibusom). Klientom sú k dispozícii lehátka so slnečníkmi.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 7 km
 • Vzdialenosť od letiska 130 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Tenis áno
 • Golf áno
 • Fitness áno
 • Animačné programy áno

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

07:00 h

Popis

Abu Dhabi je hlavným mestom a zároveň jedným z emirátov štátu Spojené arabské emiráty. Abu Dhabi, najväčšie a najbohatšie zo siedmich emirátov, nájdete na juhozápadnom pobreží Perského zálivu. V meste Abu Dhabi žije 1,5 miliónov obyvateľov, a jedná sa o veľmi moderné a bohaté mesto.

Mesto Abu Dhabi si dodnes zachovalo niečo zo svojej starobylej minulosti – navštívte nádherné paláce, mešity, zavítajte do starého paláca Al-Husn a nenechajte si újsť ani návštevu najstaršej štvrte Abu Dhabi, ktora sa nazýva Batin. K mestu neodmyslitelne patrí trhovisko, tzv. súky, ktorú nájdete doslova na každom rohu. Najznámejším trhoviskom je Zlatý trh, ktorý má podobu tradičného arabského bazaru.

Mesto sa môže chváliť modernými mešitami, umeleckými múzeami, širokými bulvármi a empírovými palácmi. V Abu Dhabi nechýba ani kus prírody. Po únavných prechádzkach mestom si môžete odpočinúť v zelených alejách paliem, parkoch s osviežujúcimi vodotryskami alebo na piesočnatých plážach.

Pri návšteve mesta zavítajte do malebnej oblasti Corniche, ktorú lemujú nádherné záhrady. Prídete až k umelo vybudovanému ostrovu Lulu s lagúnou a umelými plážami s červeným pieskom. Na pobreží Perského zálivu sa romanticky kolíšu rybárske lode, ktoré privážajú svoje úlovky.

V Abu Dhabi má dnes sídlo mnoho veľkých ropných firiem. Peniaze prameniace z ropných nálezísk tak slúži k podpore obchodu a turistiky. V meste vďaka tomu vyrástli nádherné parky a záhrady, zelené bulváry a aleje, vysoké komerčné budovy, luxusné hotely a kultúrne, nákupné a zábavné strediská. Rovnako vďaka peniazom plynúcim z ropného priemyslu bolo možné uchovať starobylé pamiatky pre budúce generácie.

V emiráte Abu Dhabi budete obdivovať mimoriadné prírodné kontrasty – zatiaľ čo väčšina plochy emirátov zaujímavá vyprahlá púšť plná nekonečných dun, mesto Abu Dhabi je rušným veľkomestom žijúcim svojim vlastným životom, mestom, ktoré nikdy nespí.

Blízko mesta sa nachádza mezdinárodné letisko. Cestovanie do tejto oblasti tak bude pomerne pohodlné.
 • Vzdialenosť od pláže 7 km
 • Vzdialenosť od letiska 130 km
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 07:00

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 43 °C v noci 29 °C

 • Teplota vody 33 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 42 °C v noci 30 °C

 • Piatok 41 °C v noci 30 °C

 • Sobota 39 °C v noci 29 °C

 • Nedeľa 40 °C v noci 28 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December