Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2023
Úspěšná dovolená, ale kvůli kanceláři to nestojí za to. Kvůli zpožděnému letu neproběhl transfer z letiště, který jsme zaplatili při nákupu dovolené. Vlastní doprava, která nebyla k dispozici. Měla proběhnout schůzka s průvodcem/zástupcem kanceláře. Schůzka se měla konat na domluveném místě po obdržení informací SMS zprávou nebo telefonátem... Žádná taková informace. Obecně platí, že pro lidi, kteří nejsou obeznámeni s podobnými cestami, to může být problém a mohou se cítit ponecháni sami.
Úspěšná dovolená, ale kvůli kanceláři to nestojí za to. Kvůli zpožděnému letu neproběhl transfer z letiště, který jsme zaplatili při nákupu dovolené. Vlastní doprava, která nebyla k dispozici. Měla proběhnout schůzka s průvodcem/zástupcem kanceláře. Schůzka se měla konat na domluveném místě po obdržení informací SMS zprávou nebo telefonátem... Žádná taková informace. Obecně platí, že pro lidi, kteří nejsou obeznámeni s podobnými cestami, to může být problém a mohou se cítit ponecháni sami.
Hotel lze s jistotou doporučit. Snadná a rychlá dostupnost do centra. V blízkosti obchodu a zastávky.
SlužbyNa vysoké úrovni.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







