Ivana K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2024
Byly jsme s dcerou příjemně překvapeni kvalitou hotelu, vše bylo ok. Jedinou vadou na kráse byl transfer z letiště a na letiště, na recepci hotelu vůbec neměli info o našem transferu, musely jsme si ho pořešit samy. Takže v našem případě jsme zaplatily na obou přejezdech celkem 43 eur. nicméně jsme byly jinak moc spokojené.
Byly jsme s dcerou příjemně překvapeni kvalitou hotelu, vše bylo ok. Jedinou vadou na kráse byl transfer z letiště a na letiště, na recepci hotelu vůbec neměli info o našem transferu, musely jsme si ho pořešit samy. Takže v našem případě jsme zaplatily na obou přejezdech celkem 43 eur. nicméně jsme byly jinak moc spokojené.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

