Hotel Kaskady Hotel & Spa Resort

Hodnotenie: 4/5

Slovensko, Stredné Slovensko

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 56 837

Poloha

Známy hotel Kaskády leží v kľudnom prostredí na úpätí Kremnických vrchov medzi mestami Zvolen a Banská Bystrica. Oblasť je známa a intenzívne využívaná predovšetkým pre liečivé účinky vyvierajúcich prameňov, ktorými sú napúšťané aj termálne bazény rehabilitačno - relaxačného centra Kaskády. Kaskády ležia asi 2 km od mesta Sliač a 35 km od lyžiarskeho strediska Donovaly.

Vybavenie

Hotel je vybavený reštauráciou, recepciou, aquabarom, letnou terasou, lobby barom, konferenčnými službami, parkoviskom, požičovňou bicyklov, úschovňou bicyklov a lyží, na recepcii a v lobby bare je WiFi zdarma. Hostia sa môžu ísť najesť do Slovenskej koliby a vyskúšať tradičné jedlá. Pre deti je k dispozícií herňa, ihrisko, strava, video - rozprávky, detské stoličky a môžete využiť službu stráženia detí. Spa a Medical Wellness tvorí vnútorný a vonkajší termálny bazén a termálny bazén s tryskami. Exclusive Spa - (vstup od 12 rokov) tvorí parná sauna, fínska sauna, infrasauna, bylinková sauna, ľadopád, tepidárium a oddychová zóna s krbom a výhľadom na les. Natural Spa (možno využiť v máji až októbri) tovrí vonkajší whirpool, vonkajší ochladzovací bazén, malý detský bazén s atrakciami, vonkajšia relaxačná zóna.

Ubytovanie

Štandardné izby majú kúpeľňu s WC, klimatizáciu, SAT TV, minibar, čajový a kávový servis, telefón, WiFi zdarma, sušič na vlasy, trezor, župan, papučky, niektoré tiež balkón. Jedno a dvojlôžkové izby (možnosť 1 prísteľky formou pevého lôžka). Izba DeLuxe ( priestranná, dvojlôžková spálňová a obývacia časť, možnosť 1 prísteľky). Apartmán Klasik (spálňa, obývačka, možnosť 2 prísteliek na rzozkladacom gauči). Apatrmán DeLuxe (spálňa, obývačka, pracovňa, možnosť 2 prísteliek). Apartmánové domy ( samostatné vilky v prostredí hotelového areálu). V hoteli sa nachádzajú 2 bezbariérové izby.

Strava

Polpenzia: raňajky - bufet, večere - teplý a studený bufet alebo výber z 3 štvorchodových menu, podľa počtu ubytovaných klientov. Možnosť dokúpenia plnej penzie: obed- výber z 2 menu o 3 chodoch.

Služby

Hostia si môžu zahrať tenis, minigolf, plážový volejbal, biliard, bedminton, bowling, X-Box alebo požičať si bicykle. Pre ubytovaných hostí je neobmedzený vstup do vnútorného a vonkajšieho termálneho bazénu. Exclusive SPA - sauna, parná sauna, infrasauna, tepidárium, hydromasážne a vírivé vane, klasické, exotické alebo špeciálne masáže, rôzne druhy zábalov, relaxačná miestnosť s čajovým servisom a fitness. Ďalej môžu využiť baliánsky Spa koncept, medical Spa, Áyurvéda Shiddalepa Spa a iné.Thermal Paradise: vnútorný a vonkajší bazén s termálnou vodou, whirpool, sauny, kúpele, magnetoterapia, škótske striky, masáže, zábaly, relaxačná miestnosť, lehátka, plážové koše, slnečníky. NOVINKY: SPA rituál NEW LIFE pre tehotné, SPA rituál NEW MUM pre mamičky po pôrode, celotelové peelingy, ošetrenie tváre.

Služby za poplatek

Miestny poplatok 0,60 €/os./deň (platba na mieste).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od zjazdovky Zjazdovka 25 km
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko Detský kútik áno
 • Tenis Tenis áno
 • Kľudná lokalita Kľudná lokalita áno
 • Fitness Fitness áno
 • Animačné programy Animačné programy áno

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December