Vladimír Procházka
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
V ceně ubytování byla zahrnuta i snídaně. S nabídkou jsme byli velmi spokojeni.
UbytovanieUbytování odpovídalo ceně, nemáme žádné výhrady. Pouze v den příjezdu nám byl přidělen pokoj s jedním dvojlůžkem, ačkoliv jsme měli objednaný pokoj s lůžky oddělenými. Po vznesení námitky nám byl během krátké doby nabídnut pokoj nový.
SlužbyHotelových služeb jsme nevyužívali
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (7) (0)







