Jana H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Vše bylo v pořádku.
Vše bylo v pořádku.
Bez stravy, vlastní stravování, ale kuchyň byla velice dobře vybavená.
UbytovanieUbytování bylo hezké, wellness k dispozici, lokalita pro výlety na kole perfektní.
Jen ty pavučiny a prach (hodně prachu) pod gaučem by bylo fajn uklidit, jinak vše ostatní čisté.
Vzhledem k tomu, že nebyla ještě sezóna, personál recepce byl k dispozici jen omezenou dobu, takže jsme nemohli dostat po odpoledním návratu z výletu ručníky do sauny.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







