Jana Palatá
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
S pobytem jsme byli spokojeni, ubytování bylo pěkné, personál milý. Nicméně je to hotel do kterého se sjíždějí autobusy seniorů, večer se pro ně pořádají tanečky. Tak trochu Ein Kessel Buntes.
S pobytem jsme byli spokojeni, ubytování bylo pěkné, personál milý. Nicméně je to hotel do kterého se sjíždějí autobusy seniorů, večer se pro ně pořádají tanečky. Tak trochu Ein Kessel Buntes.
Hotelovou pláž jsme nevyužili, koupali jsme se v bazénu. Ten byl pěkný, voda čistá.
StravaSe stravou to bylo poněkud horší, za týden naší dovolené se třikrát opakoval grilovací večer - tedy 3x bylo naprosto stejné jídlo - malý pláteček kuřecího prsa a stejný mini plátek vepřového, ke kterému mi kuchař dal dvě čtvrtky brambory. To nebyla ani dětská porce. V ostatní dny to bylo lepší, ale tyto grilovací večery byly naprosto o ničem, porce doslova dětská a stále totéž.
UbytovaniePokoj byl velice hezký, čistý, nemůžeme si stěžovat.
SlužbyZde vše fungovalo, majitel ostatně vždy na vše dohlížel ostřížím zrakem a byl neustále přítomen.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







