David P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Pěkná dovolená. Dobrý hotel, výborné jídlo
Celkový dojem kazí pouze to, že na hotelových balkónech a terasách je povoleno kouření. To považuji za velké mínus hotelu. Znemožňuje to vychutnání si krásného prostředí a čistého vzduchu za kterým turista jede.
Pěkná dovolená. Dobrý hotel, výborné jídlo
Celkový dojem kazí pouze to, že na hotelových balkónech a terasách je povoleno kouření. To považuji za velké mínus hotelu. Znemožňuje to vychutnání si krásného prostředí a čistého vzduchu za kterým turista jede.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
