Miloš Mergl
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Místo je skvělé, hotel má pěkný a čisté i velké pokoje ,personál příjemný s čím koliv vyjdou vrict.
Místo je skvělé, hotel má pěkný a čisté i velké pokoje ,personál příjemný s čím koliv vyjdou vrict.
Snídaně velmi dobré a bohaté, večeře taky dobrý, bylo s čeho vybírat.
UbytovanieSkvělé byl jsem hodně spokojen ,vybavený jak má a čistý pokoj ,denně uklizeno, a doplněno, na nic jsem si nemohl stěžovat.
SlužbyPersonál opravdu skvělí, takhle to má vypadat.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







