Ester T.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Všechno bylo super - jídlo, ubytování, komunikace s Invií. Jen v případě, kdy je přílet v ranních hodinách by bylo fair upozornit klienty na to, že ubytovat v hotelu se budou moci až např. od 14h, aby s tím počítali.
Všechno bylo super - jídlo, ubytování, komunikace s Invií. Jen v případě, kdy je přílet v ranních hodinách by bylo fair upozornit klienty na to, že ubytovat v hotelu se budou moci až např. od 14h, aby s tím počítali.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







