Miroslava A.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Skvelá poloha, v okolí bolo veľké množstvo autobusových zastávok aj metro. Služby boli skvele, všetko bez problémov.
Skvelá poloha, v okolí bolo veľké množstvo autobusových zastávok aj metro. Služby boli skvele, všetko bez problémov.
Nebylo to u pláže ale v centru mesta.
StravaNemali sme
UbytovanieDostali sme jeden z mála pokojov, ktoré mali balkón a bol aj na vysokom poschodí. Mali sme krásny výhľad, v izbe bolo cez noc ticho. Nad hlavami nám lietali lietadla, takže večery sme trávili pozorovanim oblohy. Co nám však vadilo, že dvere do kúpeľne sa nedali zatvorit a zamknúť, lebo to bolo len sklo. Na televízii nefungovalo youtube. Posteľ mala dvojitú perinu takže sme sa moc nevyspali. Inak dobre
SlužbyKaždý deň chodila 2x do pokoju uklizecka, doplnila kafe, uklidila a vždy nám nechala sušenku nebo čokoladu:)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







