Elżbieta Pelczarska
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2024
Čistota hotelu je bezvadná, každodenní úklid, výměna ručníků a kosmetiky. Postele byly velmi pohodlné, koupelna byla čistá a velká. Místnost - je potřeba zrenovovat a vymalovat stěny, vyměnit i koberec. Snídaně byla pro mě v pořádku, menu bylo stejné po celou dobu pobytu.
Čistota hotelu je bezvadná, každodenní úklid, výměna ručníků a kosmetiky. Postele byly velmi pohodlné, koupelna byla čistá a velká. Místnost - je potřeba zrenovovat a vymalovat stěny, vyměnit i koberec. Snídaně byla pro mě v pořádku, menu bylo stejné po celou dobu pobytu.
Žádná pláž.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
