Ewa N.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
skvělá dovolená, krásný výhled a klid
skvělá dovolená, krásný výhled a klid
Pláž je přímo před hotelem, stačí přejít ulici. Široké písčité a čisté, uklízené každé ráno.
Stravasnídaně - každý den stejná, monotónní, ale čerstvá. Bohužel nedostatek zeleniny u snídaně je pro mě velké mínus. Kromě toho bylo vše spíše od jogurtů, kávy, čaje přes míchaná vajíčka a klobásy, také ovoce a koláče.
UbytovanieVelký prostorný pokoj s velkým balkonem s výhledem na oceán, denně uklízený s výměnou ručníků. Hotel není nový, ale dobře udržovaný.
SlužbyVenkovní a krytý bazén - otevřeno na přelomu února a března. Vyhřívaná teplá voda v krytém bazénu, poměrně velký. Venkovní bazén - ledová voda :) Tělocvična - velmi opotřebovaná.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)



















