Adam V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2023 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Strávili jsme pár dní v hotelu, abychom si odpočinuli, pokoj byl čistý, personál byl super milý a ochotný, jakékoli požadavky/dotazy, které jsme měli, nám okamžitě přispěchali na pomoc a ochotně odpověděli, hned vedle je zastávka metra do hotelu, takže je velmi snadné se dostat na letiště nebo na různá místa ve městě.
Strávili jsme pár dní v hotelu, abychom si odpočinuli, pokoj byl čistý, personál byl super milý a ochotný, jakékoli požadavky/dotazy, které jsme měli, nám okamžitě přispěchali na pomoc a ochotně odpověděli, hned vedle je zastávka metra do hotelu, takže je velmi snadné se dostat na letiště nebo na různá místa ve městě.
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)







