Hotel Palacio Estoril

Hodnotenie: 5/5

Portugalsko, Estoril, ESTORIL

Viac o ubytovaní

od 1 043 za os.

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 29 701

miesto:
Hotel sa nachádza v meste Estoril, približne 3 km od pláže. Najbližšie možnosti zábavy sú vzdialené len pár krokov. V blízkom okolí je tiež supermarket a niekoľko obchodov. Najbližšia atrakcia je Cascais (cca 3 km). Centrum mesta je vzdialené cca 3 km. Najbližšie mesto Cascais je vzdialené približne 3 km. Letisko: LIS cca 31 km.

Zariadenie:
Klimatizovaný hotel má 161 izieb rozložených na 5 poschodiach. Vnútorný priestor zahŕňa recepciu (24 hodín denne) a salónik, ako aj WiFi (za poplatok, vo verejných priestoroch). K vybaveniu patrí aj reštaurácia (miestne jedlo). Snack bar ponúka aj malé jedlá. Súčasťou bazéna je bazén, ako aj bar pri bazéne (v závislosti od sezóny) a slnečná terasa (v závislosti od sezóny).

Ubytovanie (dostupné v závislosti od sezóny):
Dvojlôžková izba (cca 20 m2): Vaňa alebo sprcha/WC, sušič vlasov, župan, papuče, TV, WiFi (bez poplatku), klimatizácia, telefón, minibar, trezor na prenájom a písací stôl.

Dvojlôžková izba Superior (približne 20 m2): Má rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby s luxusnejším zariadením a výhľadom do záhrady a parku Estoril.

Dvojlôžková izba deluxe (cca 25 m2): Majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžková izba superior, sú priestrannejšie, majú balkón a sú na horných poschodiach s krásnym výhľadom na záliv.

Dvojlôžková izba Classic: Má vaňu alebo sprchu/WC, sušič vlasov, župan, papuče, WiFi (bez poplatku), klimatizáciu, LCD TV so satelitným príjmom, telefón, minibar, trezor na prenájom a písací stôl.

Junior suity (cca 38 m2): S rovnakým vybavením ako klasické dvojlôžkové izby, majú oddelenú obývaciu izbu.

Suity Superior: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby Classic majú spálňu a oddelenú obývaciu izbu s pohovkou.

Jedlá (dostupné v závislosti od sezóny):
Raňajky alebo polpenzia

Pre polpenziu: raňajky formou bufetu, à la carte večer

Šport/zábava (k dispozícii v závislosti od sezóny):
- Prípadne za poplatok: Hamam
- Miestni organizátori ponúkajú tieto športy a zariadenia (prípadne za poplatok): vodné športy, golfové ihrisko, jazda na koni

upozornenie:
Upozorňujeme, že vstup do kúpeľov je povolený len dospelým vo veku 16 a viac rokov alebo starším ako 12 rokov v sprievode dospelej osoby.

Zmiešaný:
- akceptované spôsoby platby: American Express, Diners Club, Euro/Master Card, JCB, Visa
- domáce zvieratá (na vyžiadanie a za poplatok)
- Parkovisko (za poplatok, v závislosti od dostupnosti)

kategória krajiny:
5 hviezd

Poznámka o krajine Portugalsko:
Turistická daň:
Upozorňujeme, že niektoré mestá majú miestnu turistickú daň. Výška dane za ubytovanie zvyčajne závisí od počtu hviezdičiek v rezervovanom hoteli a dĺžky pobytu. Tento poplatok nie je zahrnutý v cene zájazdu a musí ho uhradiť hosť priamo v hoteli.

Všeobecné informácie:
Aktuálne informácie o koronavíruse (Covid-19):
Pre vašu vlastnú bezpečnosť budú vo vašej dovolenkovej krajine alebo hoteli prijaté ďalekosiahle opatrenia na zamedzenie pandémie koróny. V závislosti od destinácie a regiónu to môže viesť k určitým zmenám alebo obmedzeniam služieb v dôsledku oficiálnych pokynov v hoteloch, čo môže mať vplyv na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a aktivity. Okrem toho sa na plne zaočkované, uzdravené alebo nezaočkované osoby môžu vzťahovať odlišné predpisy. Niektoré zariadenia môžu byť k dispozícii len plne zaočkovaným osobám.

Mimoriadne okolnosti spôsobené pandémiou Corona môžu aj naďalej viesť k zrušeniu letov, zmenám letových časov/letových poriadkov, ako aj zatváraniu hotelov, neskoršiemu otváraniu hotelov a nadmerným rezerváciám – a to aj vo veľmi krátkom čase. V týchto prípadoch sa vám snažíme čo najrýchlejšie ponúknuť vhodnú alternatívu. Ak by sme aj napriek tomu museli zrušiť váš zájazd kvôli Corone, budeme vás kontaktovať.

Čas príchodu:
Upozorňujeme, že otváracie hodiny recepcie. Ak prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte, prosím, svoj rezervovaný hotel pred príchodom.

Detské postieľky (neplatí v hoteloch pre dospelých):
Detská postieľka na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti. Ubytovanie je možné v posteli rodičov. Na mieste môže byť potrebné zaplatiť príplatok.

Obmedzená mobilita:
Hotelový komplex z nášho pohľadu nie je vhodný pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu.

Letové informácie:
Informácie o predpisoch týkajúcich sa batožiny, palubnom stravovaní a registrácii leteckej spoločnosti, ktorú ste si rezervovali online, nájdete na:

http://www.ferien-touristik.de/fluginformation
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
http://www.coraltravel.ch/fluginformation

Ak máte rezervovaný let, prepravíte sa v ekonomickej triede.

Minimálny vek:
Upozorňujeme, že aspoň jeden cestujúci v rezervácii musí mať 18 rokov.

nočné lety:
Upozorňujeme, že hotelové izby sú v deň príchodu k dispozícii až okolo 14:00, ako je v krajine zvykom. Ak prídete do 3:59, rezervovanú izbu dostanete ihneď.

Cestovné, bezpečnostné a lekárske rady:
Vzhľadom na naše predzmluvné informačné povinnosti dostanete aktuálne cestovné, bezpečnostné a zdravotné informácie pre občanov EÚ ešte pred rezerváciou alebo odovzdaním vašou cestovnou kanceláriou. Tieto informácie vám budú prezentované na internetových portáloch pred rezerváciou.

Sezónne obmedzenia:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity môžu byť dostupné iba v obmedzenom rozsahu alebo vôbec v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. V tomto čase môžu byť zatvorené alebo zrušené aj niektoré areály vonkajších zariadení ako aj športové a zábavné zariadenia bez ohľadu na obsadenosť a počasie.

Jazyk:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízne programy nemusia byť nevyhnutne ponúkané v nemčine, pokiaľ nie je v popise hotela uvedené inak.

Transfer na mieste / špeciálna alebo športová batožina:
Upozorňujeme, že niektoré hotely vás vyložia na povinných zastávkach v blízkosti vášho hotela namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napr. na peších zónach) v týchto lokalitách nemusí byť možné ponúkať službu door-to-door. V tomto prípade vás vodiči vyložia na najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nezodpovedá za prepravu batožiny do ubytovania.

Radi by sme vás zdvorilo požiadali, aby ste informovali vašu transferovú agentúru a váš rezervovaný hotel, ak by váš let mal byť počas vášho príletu oneskorený.

Ak ste si rezervovali zájazd bez transferu a do svojho rezervovaného hotela dorazíte po 18:00, informujte o tom hoteliera pred príchodom, aby bola zaručená rezervovaná služba.

Upozorňujeme, že špeciálnu a športovú batožinu je potrebné zaregistrovať u nás pred odletom a že pri transferoch vzniknú náklady na prepravu.
Lage:
Das Hotel liegt in Estoril, ca. 3 km vom Strand entfernt. Die nächstgelegenen Unterhaltungsmöglichkeiten können in wenigen Schritten erreicht werden. In der nahen Umgebung stehen außerdem ein Supermarkt und mehrere Geschäfte zur Verfügung. Die nächstgelegene Sehenswürdigkeit ist Cascais (ca. 3 km). Die Innenstadt ist ca. 3 km entfernt. Die nächste Stadt Cascais liegt ca. 3 km entfernt. Flughafen: LIS ca. 31 km.

Ausstattung:
Das klimatisierte Hotel verfügt über 161 Zimmer verteilt auf 5 Etagen. Der Innenbereich umfasst eine Rezeption (24 h) und Lounge sowie WiFi (gegen Gebühr, in öffentlichen Bereichen). Zu den Einrichtungen zählt zudem ein Restaurant (lokale Speisen). Eine Snackbar bietet zusätzlich kleine Speisen. Die Poollandschaft umfasst einen Pool sowie eine Poolbar (saisonabhängig) und eine Sonnenterrasse (saisonabhängig).

Unterbringung (je nach Saison verfügbar):
Doppelzimmer (ca. 20 qm): Verfügen über Bad oder Dusche/WC, Föhn, Bademantel, Slipper, TV, WiFi (ohne Gebühr), Klimaanlage, Telefon, Minibar, Mietsafe und Schreibtisch.

Doppelzimmer Superior (ca. 20 qm): Verfügen über die gleichen Ausstattungsmerkmale wie die Doppelzimmer mit gehobenerer Ausstattung und Blick auf den Garten und Estoril Park.

Doppelzimmer Deluxe (ca. 25 qm): Verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer Superior, sind geräumiger, haben einen Balkon und liegen in den oberen Etagen mit schönem Ausblick auf die Bucht.

Doppelzimmer Classic: Verfügen über Bad oder Dusche/WC, Föhn, Bademantel, Slipper, WiFi (ohne Gebühr), Klimaanlage, LCD Sat-TV, Telefon, Minibar, Mietsafe und Schreibtisch.

Juniorsuiten (ca. 38 qm): Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer Classic über ein separates Wohnzimmer.

Suiten Superior: Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer Classic über ein Schlafzimmer und separates Wohnzimmer mit Sofa.

Verpflegung (je nach Saison verfügbar):
Frühstück oder Halbpension

Bei Halbpension: Frühstücksbuffet, abends à-la-carte

Sport / Unterhaltung (je nach Saison verfügbar):
- ggf. gegen Gebühr: Hamam
- folgende Sportarten bzw. -einrichtungen werden von lokalen Veranstaltern (ggf. gegen Gebühr) angeboten: Wassersport, Golfplatz, Reiten

Hinweis:
Bitte beachten Sie, dass der Zugang zum Spa nur für Erwachsene ab 16 Jahre oder ab 12 Jahre in Begleitung eines Erwachsenen erlaubt ist.

Sonstiges:
- akzeptierte Zahlungsmittel: American Express, Diners Club, Euro/Master Card, JCB, Visa
- Haustiere (auf Anfrage und gegen Gebühr)
- Parkmöglichkeiten (gegen Gebühr, nach Verfügbarkeit)

Landeskategorie:
5 Sterne

Länderhinweis Portugal:
Touristensteuer:
Bitte beachten Sie, dass in einigen Städten und Gemeinden eine örtliche Touristensteuer anfällt. Die Höhe der Übernachtungssteuer richtet sich i.d.R. nach der Sterneanzahl des gebuchten Hotels sowie der Aufenthaltsdauer. Diese Gebühr ist nicht im Reisepreis enthalten und ist vom Gast direkt im Hotel zu entrichten.

Allgemeine Hinweise:
Aktuelle Information zum Coronavirus (Covid-19):
Zu Ihrer eigenen Sicherheit werden weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Urlaubsland bzw. Hotel getroffen. Dies kann je nach Destination und Region zu einigen Änderungen bzw. Leistungseinschränkungen aufgrund behördlicher Anweisungen in den Hotels führen, die Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten haben können. Darüber hinaus können abweichende Regelungen für vollständig geimpfte, genesene oder nicht geimpfte Personen gelten. Bestimmte Einrichtungen stehen gegebenenfalls nur vollständig geimpften Personen zur Verfügung.

Die außergewöhnlichen Umstände durch die Corona Pandemie können zudem weiterhin zu Flugstreichungen, Flugzeiten-/Flugplanänderungen sowie Hotelschließungen, spätere Hoteleröffnungen und Überbuchungen führen - auch sehr kurzfristig. Wir bemühen uns, Ihnen in diesen Fällen schnellstmöglich eine angemessene Alternative anzubieten. Sollten wir Ihre Reise dennoch Corona bedingt absagen müssen, werden wir uns mit Ihnen in Verbindung setzen.

Ankunftszeit:
Bitte achten Sie auf die Öffnungszeiten der Rezeption. Sollten Sie außerhalb der Rezeptionszeiten anreisen, informieren Sie bitte Ihr gebuchtes Hotel vor Ihrer Anreise.

Babybetten (gilt nicht in Erwachsenenhotels):
Babybett auf Anfrage und nach Verfügbarkeit. Eventuell erfolgt die Unterbringung im Bett der Eltern. Ggf. ist ein Aufpreis vor Ort zu zahlen.

Eingeschränkte Mobilität:
Aus unserer Sicht ist die Hotelanlage für Menschen mit eingeschränkter Mobilität nicht geeignet.

Fluginformationen:
Bitte informieren Sie sich über Gepäckbestimmungen, Bordverpflegung und Check-in Ihrer gebuchten Fluggesellschaft im Internet unter:

http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
http://www.coraltravel.ch/fluginformationen 

Sollten Sie eine Flugreise gebucht haben, findet die Beförderung in der Economy – Klasse statt.

Mindestalter:
Bitte beachten Sie, dass mindestens ein Reiseteilnehmer der Buchung 18 Jahre alt sein muss.

Nachtflüge:
Bitte beachten Sie, dass die Hotelzimmer am Anreisetag landesüblich erst ab ca. 14 Uhr zur Verfügung stehen. Bei einer Ankunftszeit bis 3:59 Uhr morgens erhalten Sie sofort Ihr gebuchtes Zimmer.

Reise-, Sicherheits- und medizinische Hinweise:
Aktuelle Reise-, Sicherheits- sowie medizinische Hinweise für EU-Bürger erhalten Sie aufgrund unserer vorvertraglichen Informationspflichten vor Buchung übermittelt beziehungsweise von Ihrem Reisebüro ausgehändigt. Auf den Internetportalen werden Ihnen diese Informationen vor Buchung dargestellt.

Saisonale Einschränkungen:
Bitte beachten Sie, dass die angegebenen Hoteleinrichtungen, Verpflegungsleistungen, Außenanlagen und Aktivitäten ggf. je nach Hotelauslastung und Witterungsbedingungen nur eingeschränkt oder gar nicht zur Verfügung stehen können. Einige Bereiche der Außenanlage sowie Sport- und Unterhaltungsmöglichkeiten können auch unabhängig von Auslastung und Wetter geschlossen sein bzw. zu diesem Zeitraum gestrichen werden.

Sprache:
Bitte beachten Sie, dass das Unterhaltungsprogramm, die Kinderbetreuung und das Fernsehprogramm nicht zwangsläufig in deutscher Sprache angeboten werden, solange nichts genaueres in unserer Hotelbeschreibung aufgeführt wird.

Transfer vor Ort / Sonder- bzw. Sportgepäck:
Bitte beachten Sie, dass Sie bei manchen Hotels an vorgeschriebenen Haltepunkten in der Nähe Ihres Hotels abgesetzt werden, anstelle Ihres/r individuellen Hotels/Unterkunft. Aufgrund der Lage einiger Hotels (z.B. in Fußgängerzonen) in diesen Orten, ist es eventuell nicht möglich, einen Tür-zu-Tür-Service zu bieten. In diesem Fall werden die Fahrer Sie an der nächstmöglichen Stelle zu Ihrer Unterkunft absetzen. Der Anbieter ist nicht für den Transport Ihres Gepäcks zur Unterkunft verantwortlich.

Wir möchten Sie höflich bitten, Ihre Transfer Agentur sowie Ihr gebuchtes Hotel zu informieren, sofern es während der Anreise zu Verzögerungen Ihres Fluges kommen sollte.

Wenn Sie eine Reise ohne Transfer gebucht haben und nach 18 Uhr in Ihrem gebuchten Hotel ankommen, dann informieren Sie bitte den Hotelier vor Ihrer Anreise, damit Ihre gebuchte Leistung gewährt bleibt.

Bitte beachten Sie, dass Sonder- und Sportgepäck vor Abreise bei uns angemeldet werden muss und Kosten für die Beförderung auf den Transfers anfallen.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 150 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 0 m
 • Vzdialenosť od letiska Letisko 20 km
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Golf Golf áno
 • Fitness Fitness áno
 • Animačné programy Animačné programy áno

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 16 °C v noci 12 °C

 • Teplota vody 16 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 16 °C v noci 12 °C

 • Sobota 16 °C v noci 13 °C

 • Nedeľa 15 °C v noci 13 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať