Jan SALÁT
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Azorské ostrovy jsou nádherné. Stojí za to je vidět.
Azorské ostrovy jsou nádherné. Stojí za to je vidět.
Pláž je hned vedle hotelu. Na moře bylo vidět i z postele :) Jinak pláž je písečná, černá, čistá, voda slaná :) v termínu našeho zájezdu bohužel ještě na koupání studená.
StravaKvalita výborná, ceny vyšší, odpovídající počtu hvězdiček :) Nedaleko je ovšem plážový bar (nepatřící hotelu), kde se dalo stravovat stejně dobře a podstatně levněji.
Na služby ani vybavení hotelu si nelze stěžovat. Odpovídaj dané kategorii. Personál výborný.
SlužbyVýborný
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (6) (0)









