Petr Obdržálek
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Fajn dovolená, jen nás mrzelo že cestovka nenabídne žádný výlet, její delegát se za celou dobu neukázal a to ani na letišti a v hotelové recepci neměli od CK vůbec nic, ani kontakt. To nás u německé CK fakt překvapilo. Fakt bída!!!
Fajn dovolená, jen nás mrzelo že cestovka nenabídne žádný výlet, její delegát se za celou dobu neukázal a to ani na letišti a v hotelové recepci neměli od CK vůbec nic, ani kontakt. To nás u německé CK fakt překvapilo. Fakt bída!!!
Pláže krásné 15 min pěšky od hotelu. Možnost svezení v 10 na pláž a cca v 17 zpět hotelovým minibusem.
StravaPrůměr, ale jídlo bylo vždy chutné.K večeři výběr ze dvou, tří jídel formou švédského stolu. Servis v restauraci vynikající.
UbytovanieVše zánovní, prostorné pokoje, balkon. Opravdu velice dobré.
SlužbyDobré jen na pokoji chyběl fén.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







