Vlasta Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená se nám líbila, jen nás mrzelo, že jsme se nemohly moc koupat v oceánu, neb byly velké vlny a koupání jen na vlastní nebezpečí, ale to nemůže CK ovlivnit. Naštěstí jsme si to vynahradily u bazenu. Musíme zvlášť pochválit naší delegátku Katku, která byla velmi milá
Dovolená se nám líbila, jen nás mrzelo, že jsme se nemohly moc koupat v oceánu, neb byly velké vlny a koupání jen na vlastní nebezpečí, ale to nemůže CK ovlivnit. Naštěstí jsme si to vynahradily u bazenu. Musíme zvlášť pochválit naší delegátku Katku, která byla velmi milá
Blízko od hotelu, dle očekávání
StravaTrochu jsme se bály podle recenzí, že nebude jídla dostatek, ale opak byl pravdou. Jídla bylo dost a vždy jsme si moc pochutnaly. Navzdory tomu, že dcera nejí ryby, vždy si i ona vybrala jídlo, které jí chutnalo
UbytovaniePokoj byl prostorný a hezký, odpovídal úrovni 3 hvězdy
SlužbyVstřícný personál, veškeré služby byly odpovídající
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)















