Aquarion Family & Friends Hodnotenie: 4/5
od 130 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 130 € za os.
od 158 € za os.
od 99 € za os.
od 66 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Fantastické (na základě 2 hodnocení)
26. najlepšie hodnotený z 429 hotelov v Poľsko
Cezary K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2025
Přestože byl pobyt krátký, byl velmi úspěšný. Komfortní hotel připomínající minulá léta, ale velmi elegantní a přátelský. Velmi přátelský servis.
Přestože byl pobyt krátký, byl velmi úspěšný. Komfortní hotel připomínající minulá léta, ale velmi elegantní a přátelský. Velmi přátelský servis.
Jídlo je vynikající. Stalo se, že během našeho 3denního pobytu jsme jedli večeři ve 3 různých restauracích. Velký. Všechno je čerstvé, perfektně prezentované, výběr je fantastický. Jen jsme nechtěli dojíst jídlo.
UbytovaniePokoje, stejně jako celý hotel, ukazují svůj věk. Nábytek je starý, stylový, tmavý, elegantní. Čistý. Jedinou výhradou bylo, že jsme byli rezervováni v třílůžkovém pokoji pro 2 osoby. Přistýlka byla úplně zbytečná, zabírala místo. Výhled z pokoje a horní restaurace je fantastický.
SlužbyBazén, sauny ok.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Cezary K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2025
Přestože byl pobyt krátký, byl velmi úspěšný. Komfortní hotel připomínající minulá léta, ale velmi elegantní a přátelský. Velmi přátelský servis.
Přestože byl pobyt krátký, byl velmi úspěšný. Komfortní hotel připomínající minulá léta, ale velmi elegantní a přátelský. Velmi přátelský servis.
Jídlo je vynikající. Stalo se, že během našeho 3denního pobytu jsme jedli večeři ve 3 různých restauracích. Velký. Všechno je čerstvé, perfektně prezentované, výběr je fantastický. Jen jsme nechtěli dojíst jídlo.
UbytovaniePokoje, stejně jako celý hotel, ukazují svůj věk. Nábytek je starý, stylový, tmavý, elegantní. Čistý. Jedinou výhradou bylo, že jsme byli rezervováni v třílůžkovém pokoji pro 2 osoby. Přistýlka byla úplně zbytečná, zabírala místo. Výhled z pokoje a horní restaurace je fantastický.
SlužbyBazén, sauny ok.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.