Paula K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2023
Velmi atmosférický hotel. Chutné snídaně, chutné jídlo. Okolí je krásné. Pouze cestovní kancelář udělala špatnou rezervaci, 3,5leté dítě považovala za kojence. Hotel se postavil této výzvě a bezplatně nám změnil pokoj na větší s přistýlkou.
Velmi atmosférický hotel. Chutné snídaně, chutné jídlo. Okolí je krásné. Pouze cestovní kancelář udělala špatnou rezervaci, 3,5leté dítě považovala za kojence. Hotel se postavil této výzvě a bezplatně nám změnil pokoj na větší s přistýlkou.
Zjevení. Velmi velký výběr při snídani. Každý si najde něco pro sebe.
UbytovanieŽádné námitky.
SlužbyKomplexní, velmi milý a ochotný personál.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
