Roman S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2025
Celková spokojenost.
Celková spokojenost.
čistá, 5 minut pěšky
Stravasnídaně - švédský stůl, všeho dostatek i ke konci , vše čerstvé
večeře- švédský stůl, polévka a jedno teplé jídlo, opět vše čerstvé a chutné.
jednoduché, čisté, služby OK, jen jsme postrádali na pokoji ledničku, nešla objednat ani na recepci.
I při absenci klimatizace bylo v pokoji příjemně. Balkon- super, i když na trošku hlučnější ulici.
Servis a úklid - spokojenost, jiné služby jsme nevyužili.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
